A101 25 Ocak 2018 İndirim Broşürü » Dumpper.NET

A101 25 Ocak 2018 tarihinde yayınlanacak olan A101 kataloğu en bomba ürünleri ile geliyor. İndirimdeki ürünler içerisinde genellikle hatta son bir kaç aydır düzenli olarak gelen televizyon var diyebiliriz. Yani muhtemelen vardır emin değilim neyin geleceğini tam olarak bilmiyorum. Ama sonuçta broşür geldiği zaman öğreneceğiz.

A101 25 Ocak 2018

Gelecek ürünler arasında kesinlikle bir Android Cep Telefonu gelmesini bekliyoruz. Ama gelirmi gelmezmi tabi bilmiyoruz. Biz gelir diye umalım market ürünleri arasında olur mu olmaz mı onlar bilir. Kataloğun her hafta gelen indirmlerden önceki iki hafta önce geldiğini biliyoruz. Yani iki hafta sonrasının a101 indirim kataloğu yayınlanıyor. Bu süreci beklememiz gerekli. Şuan için öyle bir broşür yok.

Geçmişteki ürünleri biraz inceleyelim ki makale uzasın biraz. Geçtiğimiz hafta gelen Samsung cep telefonu alt seviye kullanıcılar için kullanılabilir bir cep telefonuydu. Bir çok uygulama için düşük özellikte pek popüler olmayan bir model.

Hi Level televizyonlar zaten rutine bağlamış şekilde her hafta aynı şekilde ilerliyor. Başka bir ürün geldiğinde şaşırıyoruz bile diyebiliriz. Ama a101 25 ocak 2018 kataloğu işte bizi kolay kolay şaşırtmıyor.

Bunu paylaşmak ister misin?
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Share on Tumblr0

Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir.

ڧ ZLine »
ڧ ZLine »
Arkamda bıraktığım herkesin A'$'na koyayım."

Bir Cevap Yazın

Top