Buradasınız
Anasayfa > A101 Aktüel

A101 Aktüel

Mağazalar insanlar için alışveriş merkezleri ve iş yerleri hepsi bizim için birşeyler satmak ve üretmek için oluşturulan düzenin bir parçası. Hepsi kademe kademe şekilde birisi diğerinden biraz daha pahalli sattığı zaman ticaret halkasına katılmış oluyor. Örnek mahalle bakkalları, locasyonuna göre fiyatları düzenliyorlar yaptıkları sadece iş yeri kiralayıp aracılık yapmak. Zor ve tehlikeli bir iş aslında uygun yeri bulamazsan yok olmak muhtemel. Benzinlikler hava limanları hepsi üretici fabrikaların üzerine komisyon koyarak satan reklamcıları aslında. Biz bu konudan farklı olarak a101 aktüel ürünlerinden bahsedeceğiz.

Her kategoride alışveriş yapılabilir diğer satış noktalarına göre çok daha uygun ve halkı düşünen bir oluşum, A101 aktüel.

A101 Aktüel katalogları

Aktüel ürünler belirli dönemlerde haftalık periyodlar ile indirim olarak sunulmaktadır. 81 ildeki bütün mağazalara gönderilmekte olan ürünler birçok kitleye hitap edecek ürün çeşitleri ile gelmektedir. Aktüel setleri genellikle elektronik ürünler ilgi odağı olmaktadır. Çünkü nereden bakarsanız bakın düşük kullanıcı kitlesi için uygun fiyatlara ürün bulmak gerçekten çok zor. Sadece aracında müzik dinlemek için kullanacak olan USB bellekler diğer yerlerde yüksek fiyatlar ile karşılaşırken a101 aktüel’de normal alışverişini yaparken alıyım ilerde lazım olur diyecek kadar basit fiyatlardadır diyebiliriz. Bunun için a101 mağazalarındaki indirimler her zaman diğer satış noktalarından daha iyidir bizim için.

Ürün kalitesi

A101 müşterilerinin genelinde olan soru aslında bu. Kalitesi nasıldır, bunun için ilk önce bilinç altında yıllardır oluşturulan ucuz mal kalitesizdir mantığından kurtulalım.

Eğer ben sadece bir vida açmak istiyorsam bir tornavida seti almam. Ona uygun olan torna vida benim işimi görecektir onu alırım. Veya matkap için duvar delmeyeceksem el tornavidasına takılan bir matkap ucu benim işimi görecektir. A101 aktüel ürünler, ürünleri de aslında tam bu şekilde çalışıyor. Eğer düşük güç gerektiren bir alet gerekiyorsa ve dışarda pahalli olarak görüyorsanız size ucuza vermektedir. Yani 5000 liralık bir hilti’yi size 200TLye vermeye çalışmıyor zaten. Bu açıdan bakarak kullanmanız ve incelememiz gerekir. Elektronik olaraktan bakıldığında marka bilinci ile bakmalısınız. Eğer Samsung’un bir ürünü varsa Samsung kalitesi var demektir Asus’un bir bilgisayarı geldiyse diğer Asus kalitesindedir gözü ile bakmalısınız.

Bunu paylaşmak ister misin?
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn6Pin on Pinterest0Share on Tumblr1


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (11 votes, average: 4,18 out of 5)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir.

ڧ ZLine »

Arkamda bıraktığım herkesin A’$’na koyayım.”

8 thoughts on “A101 Aktüel

  1. a101 bir çok indirim yapan bir zincir grubu ürünleri güzel ve çeşitli indirimleri takip ederseniz güzel ürünlerle karşılaşırsınız.

  2. A101 dışında başka marketlerin de broşürlerini ve indirimlerini paylaşacak mısınız acaba?

Bir Cevap Yazın

Top