A101 Aktüel 8 Mart 2018 - A101 Kataloğu » Dumpper.NET

A101 Kataloğu‘na Hoş Geldiniz!…

Aşağıdan A101 Marketler zincirinin en uygun fiyatlarla sunduğu indirim haftalarında her zaman karşımıza çıkan büyük kampanyalarını bulabilirsiniz. Her hafta güncellenen katalogları sizinde büyük ilginizi çekeceğinden eminiz.

A101 Mağazasında Satılacak Ürün Katalogları

Catlakblog-3

A101 26 Ekim 2017 Aktüel Ürünleri

A101 26 Ekim 2017 Aktüel Ürünleri A101 indirimindeki ürünleri haftaya en yakın  marketlerden alabilirsiniz. En iyi ürünleri en kaliteli teknolojik ürünlerinizi en uygun fiyatlara a101 aktüel ürünler

Catlakblog-3

A101 19 Ekim 2017 Aktüel Ürünleri

A101 19 Ekim 2017 Aktüel a101 yeni kataloğunda yine bir çok ürün ile karşımızda. 19 ekim kataloğu henüz yayınlanmadı ama gelecek ürünler şimdiden tahmin edilmeye başlandı

A101 Aktif Katalogları

  • A101 8 Şubat 2018 itibaren marketlerde


A101 8 Mart 2018 Aktüel

Her hafta düzenli şekilde gelen ürünleri ile bu katalogda sizin ilgi odağınız olacak gibi duruyor. Yine elektronik ürünleri ile birinci sayfasını doldurmuş ve televizyonunu eklemiş. Yeni yıl her a101 için gelecek ürünlerini daha bir dikkatli seçmesine yaramış gibi duruyor.

A101 Ürünleri kalitesi

A101 müşterilerinin genelinde olan soru aslında bu. Kalitesi nasıldır, bunun için ilk önce bilinç altında yıllardır oluşturulan ucuz mal kalitesizdir mantığından kurtulalım.

Eğer ben sadece bir vida açmak istiyorsam bir tornavida seti almam. Ona uygun olan torna vida benim işimi görecektir onu alırım. Veya matkap için duvar delmeyeceksem el tornavidasına takılan bir matkap ucu benim işimi görecektir. A101 aktüel ürünler, ürünleri de aslında tam bu şekilde çalışıyor. Eğer düşük güç gerektiren bir alet gerekiyorsa ve dışarda pahalli olarak görüyorsanız size ucuza vermektedir. Yani 5000 liralık bir hilti’yi size 200TLye vermeye çalışmıyor zaten. Bu açıdan bakarak kullanmanız ve incelememiz gerekir. Elektronik olaraktan bakıldığında marka bilinci ile bakmalısınız. Eğer Samsung’un bir ürünü varsa Samsung kalitesi var demektir Asus’un bir bilgisayarı geldiyse diğer Asus kalitesindedir gözü ile bakmalısınız. A101 Şikayet ve düşünce sayfası açılmıştır. Sizde a101 hakkındaki düşüncelerinizi diğer müşteriler ile paylaşarak yarcımcı olabilir. Eleştiriler yapabilirsiniz.

A101 Kataloğu

A101 aktüel ürünlerinin yayınlandığı katalog sitemize hoş geldiniz. Burası Aktüel ürünleri anlık olarak takip edebileceğiz bir platformdur.

Burada beni ve a101 kataloğu kelimelerinden başka birşey bulamazsın. Burayı küçük bir mağara gibi düşün, hıh işte senin hayal edip anlayamadığın şeyleri yapan kişiyim ben. Bir savaş içindeyim güçlü bir ordu kurmak peşindeyim. Her gün bir yeni adım için savaşıyorum. Emin ol bu dünyada adımlar zor, ama daha zor olanı kalıcı adımlar atmak. Ben buraya a101 Aktüel için çukur kazmaya geldim.

A101 inanılmaz derece güçlü bir market bunu fark etmek için geniş bakmanız gerek. Ben sonra anladım başarı sınırına daha gelmemiş olduğumu. Yeni bir yol çizdim kendime ve a101 kataloğu ile ilgili çalışmaları başlattım. Güçlü bir kelime, güçlü bir çalışma ortamı. Güzel kaymak. Ve benim kendimi tanımam için a101 kazanmak gerekiyordu. Beni bilemezsiniz öyle pek kurallara sadık olan bir insan değilim. Gücümü özgürlüğümden alıyorum.

Biliyormusunuz a101 market zincirinde 7000 den fazla marketi var. İnanmıyorum bu kadar büyük bir oluşum nasıl kurulabilir. Büyük indirimler uygun fiyatlar ile her zaman müşterilerinin yanında olan A101 marketleri her hafta perşembe günleri Aktüel indirim yapıyor. Bu indirimler bir sonraki perşembe gününe kadar devam ediyor. Ve o perşembe başka Aktüel ürünler geliyor. Her hafta yeni bir a101 kataloğuile karşımıza çıkıyor

A101 Kataloğu Nedir?

Mağazalar insanlar için alışveriş merkezleri ve iş yerleri hepsi bizim için birşeyler satmak ve üretmek için oluşturulan düzenin bir parçası. Hepsi kademe kademe şekilde birisi diğerinden biraz daha pahalli sattığı zaman ticaret halkasına katılmış oluyor. Örnek mahalle bakkalları, locasyonuna göre fiyatları düzenliyorlar yaptıkları sadece iş yeri kiralayıp aracılık yapmak. Zor ve tehlikeli bir iş aslında uygun yeri bulamazsan yok olmak muhtemel. Benzinlikler hava limanları hepsi üretici fabrikaların üzerine komisyon koyarak satan reklamcıları aslında. Biz bu konudan farklı olarak a101 kataloğu ürünlerinden bahsedeceğiz.

Her kategoride alışveriş yapılabilir diğer satış noktalarına göre çok daha uygun ve halkı düşünen bir oluşum olma yolundadır.

A101 Kataloğu Ne zaman Yayınlanacak?

Aktüel ürünler belirli dönemlerde haftalık periyotlar ile indirim olarak sunulmaktadır. 81 ildeki bütün mağazalara gönderilmekte olan ürünler birçok kitleye hitap edecek ürün çeşitleri ile gelmektedir. Aktüel setleri genellikle elektronik ürünler ilgi odağı olmaktadır. Çünkü nereden bakarsanız bakın düşük kullanıcı kitlesi için uygun fiyatlara ürün bulmak gerçekten çok zor. Sadece aracında müzik dinlemek için kullanacak olan USB bellekler diğer yerlerde yüksek fiyatlar ile karşılaşırken A101‘de normal alışverişini yaparken alıyım ilerde lazım olur diyecek kadar basit fiyatlardadır diyebiliriz. Bunun için a101 kataloğu üzerinde yayınlanan indirimler her zaman diğer satış noktalarından daha iyidir bizim için.

A101 Cep Telefonu nasıl?

A101 marketlerinin en çok beklenen ürünleri arasında bilgisayardan sonra cep telefonları gelmektedir. Cep telefonu bir çok kişinin ihtiyacı olabilecek her zaman tercih edilen bir üründür. Uygun fiyatı ile a101 Aktüel ürünlerinde tercih edilmektedir.

Ürün kalitesini hakkında net bir şekilde bilgi için teknik bilgiye gireceğim. Ama şimdi değil, daha sonra.

7.853 Görüntülenme
Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (20 votes, average: 4,05 out of 5)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir.

ڧ ZLine »
ڧ ZLine »
Ben büyük bir denizde, su damlasıyım.

11 thoughts on “A101 8 Mart 2018

  1. Hayaller Paris hayatlar bayburt modundayız. Büyük beklentiler ile aldığımız ürünler kalitesiz mi çıkıyor. Boşverin hayattan çok şey beklemek sizin suçunuz. Küçük şeyler bekleyin hayattan o zaman a101 ürünleri içinde gerçek mutluluğu bulursunuz

  2. A101 dışında başka marketlerin de broşürlerini ve indirimlerini paylaşacak mısınız acaba?

  3. a101 bir çok indirim yapan bir zincir grubu ürünleri güzel ve çeşitli indirimleri takip ederseniz güzel ürünlerle karşılaşırsınız.

Bir Cevap Yazın

Top