A101 Aktuel

Bedava internet, nasıl kullanılır?

Bedava İnternet Kampanyaları

Türkiyenin genç kitlesinin büyük bir çoğunluğunun sahip olduğu Vodafone ile başlayalım. Ücretsiz internet paketleri, özel günlere özel indirimler veya bedava paketler ile sizde kolaylıkla paket sahibi olabilirsiniz. Unutmayın Vodafone için en iyi internet kampanyalarını Vodafone yanımda uygulamasını yükleyerek bedava internetleri kazanabilirsiniz. Diğer kampanyalar için aşağıdaki kutuları inceleyin.

Türkcell Kampanyaları

İnternet dediğinizde genellikle akla gelen operatörlerden biriside şüphesizdirki Türkcell. Eskiden olan çekim alt yapısını geliştirerek başarılı bir alt yapıyı oluşturmuştur. Hızlı bir internet kullanmak isteyen bir çok kişi tercih olarak Türkcell’i başa almaktadır. Yapılan çalışmaların ve dijital dünyaya önem verdiklerini son çalışmaları ve kampanyalarından zaten anlaşılmaktadır. Bir çok dijital platforma girişleri ücretsiz sunmaya devam ediyor. Yerli arama motoru olarak sunduğu Yaani’ de reklamları hala devam ediyor. Tabi bize göre pek yerli sayılmaz ama sonuçta adamların paraları olduğu için ister istemez duyulmayan arama motorlarını geçiyor.

Bedava internet kampanyalarına bakıldığında, diğer operatörler gibi tarihe ve özel günlere bakarak ücretsiz internet sunduğunu görebiliriz. Tarifeleri genellikle gençlere yönelik olsada kurumsal bir çok güçlü firma ile alt yapı hizmeti ortaklığı olduğunu yok sayamayız.

Ücretsiz olarak sundukları internet paketlerine aşağıdaki kutucuklardan ulaşabilirsiniz

dumpperGünümüz artık her an internet kullanma gereksinimi duyuyoruz. Bazen gideceğimiz yeri kolay bulmak için bazende hayatın zorluklarından daha kolay bir hayata geçerken eğlenceli zamanlar geçirmek için. Bazen bilgilenmek veya bilgi vermek için kullanıyoruz. Ama tabiki internet fiyatlarıda bir çok kişinin öyle kolay kolay kabulleneceği düzeyde değil. Bağımlılığımız arttığı sürece insanlarda bize bunları daha büyük fiyatlara satmaya karar veriyorlar. Ama hepimizin aklında bir soru var. Peki bedava internet kullanabilir miyiz?

Evet bazen bazı durumlarda bunu kullanabilirsiniz. Ama nasıl? Bazen evde bazen gezerken internete ihtiyaç duyarız. Mobil bedava internet yada Ev bedava internet gibi açıklamalar ile size yardımcı olmaya çalışacağız. Yeni düzenlemeler ve başka kişilerinde daha kolay iletişim kurması için yorum olarak düşüncelerinizi belirtebilir. Bilgilendirmeler yapabilirsiniz.

Evde Bedava Mobil internet Kullanmak

Bunun için yapmanız gereken öncelikle bir Laptop veya Masa üstü bilgisayarınız için wifi alıcı olması gerekmektedir. Çünkü programlar size göremediğiniz kablosuz modem ağlarını gösteremez. Bu kablosuz ağların şifrelerini kırarak bedava internet kullanmaya çalışmalıyız. Sizin için bir kaç tane program önerisinde bulunacağız.

 • Dumpper : Windows tabanlı olarak çalışan son yılların en iyi programlarından birisi diyebiliriz. Modemlerdeki wifi Wps pin açıklarını kullanarak modemleri kırar ve size bedava şekilde evde kullanacağınız internet sunar. Bunu kesinlikle denemelisiniz. Dumpper’a Git

Cep Telefonunda Bedava internet Kullanmak

 • AndroDumpper : Android tabanlı olarak çalışan bu program ise tamamen ismindende anlaşılacağı gibi Dumpper programının Android tabanlı versiyonuzdur ve çalışma mantıkları aynıdır. Bulunduğunuz bölgede canınız sıkılıyor ise zaten size bildirim verecek ve işlemlerinize başlamanızı hatırlatacaktır. Bir kaç deneme sonrasında bir wifi’nin şifresini kırmanız ihtimaldir.

İnternet fiyatlarının pahallı olması nedeniyle ucuz internet arayanlarda çoğaldı. Bir çok kişi işini artık internet siteleri ve araçları ile yapmaktadır. Ama ne hikmetse internete en çok ücret ödeyen ülkeler arasındayız. Bir çok şeyin vergisi ile yaşarken bazı şeylerin ucuzlaması bu ülkede pek karşılaştığımız bir şey değil. Genellikle zam bildirimleri yapılır ülkede. Sonra insanlar tabiki interneti bedava kullanmanın yollarını arayacaktır. Ne yapılmasını beklenir ki başka.

Bize çocukken bile tutumlu olmayı öğrettiler. Bütün kampanyaları ve fırsatları takip ederek değerlendirmemiz gerekli.

Düşüncelerinizi ve önerilerinizi yorum olarak belirtmeyi unutmayın.

 

ڧ ZLine »
ڧ ZLine »
Ne tam anlamıyla alışabildim, nede kolay vazgeçebildim. Bana ne kadarını verdilerse o kadarıyla yaşamayı öğrendim. Bu meslek beni öldürecek sanırım.

Bir cevap yazın

Buraya 49 kez yorum yapılmış “Bedava internet, nasıl kullanılır?

 1. Bu uygulamanı veya benzer uygulamaların Mac Bilgisayarlar için versiyonlarınıda paylaşmanızı rica ederim.

 2. dumpper v4 den beri kullanırım bu sayede wpa wps li olan kablosuz ağlardan 3 yıldır kullaıyorum..daha öncede wep şifrelileri backtrack denen sistemle kırark kullanırdım.telefonumda da andro dumpper kullanırımwpa wps tester le eraber ikiside işe yaryor..

 3. Keşke Avrupa’daki gibi şehir içinde meydanlarda vs her yerde bedava internet olsa ülkemizde de… Belki ileride olur belli olmaz…

 4. Bildiğim kadarıyla bedava internet verilmeye başlanıcak. Ama ne yapalım ülkemize gelene kadar bunları kullanacaz ☺

 5. bu tarz eklemeler bilmiyorum ama sıkıntı çıkarıyor yükleyenler nasıl çalıştığını yazsın birde internet parasını tablete yüklemeyelim:))

 6. siz bu işlerden ne kazanıyorsunuz acaba ? yani biz wifi kırdık, bedava internet kullandık falan, siz ?

 7. ücretsiz internet zaten heryerde oparatörler de zaten ayda bir ücretsiz interent veriyior.Fakat iş wifi krımak olunca o biraz tırt.

 8. Gerçekten işe yarıyor ama WPS açığı olan modemlerde işe yarıyor. Diğerlerini kırmıyor

 9. İnternetin bedava olması çok güzel. Avrupada artık sokakta internet tamamen ücretsiz olacakmış. İyimi kötümü bilemedim.

 10. bedava internet imkansız bir şey değil herşey bedava oalabilir ama birilerinin zengin olması lazım

 11. Denemek gerekir olurmu olmaz mı bilmem. Ama başarılı bir paylaşım olmuş teşekkür ederim

 12. Masaüstü bilgisayarımda kullanıyordum wireless adaptör bozulunca arkadaştan eski bir laptop aldım ama dumpper ağları wps bölümünde göstermiyor? çözümü nedir varmıdır Reis

 13. Bedava internet ile alakalı internette şimdiye kadar okuduğum en iyi paylaşım. Teşekkürler.

 14. Bu imkan güzel bir şey doğrudur ancak, bir başkasının ödediği interneti bizim habersiz bir şekilde kullanmanın hakka girmek olduğunu düşünüyorum.

 15. Bedava internet için henüz çok çok erken… Bu tip şeylerin hayata geçebilmesi için önümüzde kat etmemiz gereken koca bir yol var unutmayın ve hemen heveslenmeyin derim.

 16. Bedava internetin sağlanması ve uygulanması detaylı bilgilerle doğru sonuçlar doğurabilir

 17. İnternet’in paralı olması kadar saçma bir şey yok. Maliyeti ve masrafı olmayan bi şeyi ticari kapı haline getiren bu sisteme karşıyım.

 18. Andro dumpper ile telefonumdan bir dukkanın internetine bağlanabildim ama baya meşakkatli oldu 🙂

 19. İşe yarayacakmı bilmiyorum programı deneyen varsa söylesin arkadaşlar ona göre indirme falan yapalım.

 20. Merhaba ben Ahmet paylaşımin çok iyi ama senin sitede sörf gelince site tamamen kapaniyor virüs mü var bilmiyorumı hitsa atıyorum adminene de soak lazım.

 21. Bedava internet deyince akla programdan daha çok kampanyalar kodlar falan geliyor bence kesinlikle eklemelisiniz daha iyi sonuçlar alacağınızdan eminim iyi bloglar

 22. Mobil internet olarak operatörlerin verdiği güncel kampanya bedava internetleri paylaşırsanız sevinirim. Sadece program olarak vermişsiniz

  1. Yorumunuz için teşekkürler en kısa zamanda Operatör tarife bedava internet kampanyaları eklenecektir.