Clash Of Clans Bilgisayarda Nasıl Oynanır

Clash Of Clans Bilgisayarda Oynama

Clash of clans son zamanların en çok oynanan oyunlarından birisi olmuş durumda. Bir çok android telefon kullanıcısının tercih ettiği oyun haline geldi. Tabiki oyunda daha hızlı bir şekilde altın ve para kazanmak isteyenlerde olmaya başladı ve onun için oyunun kolay para kazanma yolları yazılmaya başlandı. Bunlandan birisi zaten oyunda aktif olmak. Oyunda aktif olmanın en kolay yoluda tabiki oyunu bilgisayarda açıp arkaplanda oyunun otomatik çalışmasını sağlamaktır. Android oyunları son zamanlarda özelliklede COC oyunu çok tercih ediliyor. Para kazanmak içinde bir çok oyuncu haliyle buraya yöneldi.

Clash Of Clans Hakında

COC Oyununu bilgisayarda kullanmak oldukça basit ve çok kazançlı diyebiliriz. Clash of clans diğer oyuncuların adalarını gezerek size altın kazandırıyor. İsterseniz savaşıyor ve altın çalabiliyorsunuz. İsterseniz boş boş bekleyin, oyunu siz daha iyi biliyorsunuz ben ne desem boş.

Clash Of Clans son günlerin en çok oynanan oyunlarından birisi haline geldi diyebiliriz. Tabiki böylelikle insanlar kolay level atlamaya çalışmaktadır. Bunun yaparken savaşlara girebilir veya savaşlar kazanabilirsiniz. Bunlar size daha kolay altın kazanmak için bir yöntem olacaktır.

Bütün özelliklerini kontrol edebilmeniz için birazcık ingilizce bilginiz olması yeterlidir. Sonrasında oyundaki herkesten daha zengin olduğunuz için herkes size köpek olacak. Her istediğinizi yapacak. Kral olacaksınız lan.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Buraya 23 kez yorum yapılmış “Clash Of Clans Bilgisayarda Nasıl Oynanır

  1. Yani on kelimelik bir yorum yaptığımızda gelecekse yaparız ama ben geleceğini sanmıyorum şimdi bakalım gelecekmi

  2. hilesiz oynayın arkadaşım , oyunda bari dürüst olun , iyi bir başlangıç olur sizin için

  3. Daha önce çok sık oynuyordum bu oyunu ancak bot hilesidir şudur budur çok denedim ancak olmadı. Umarım bu işe yarıyordur.

  4. Güzel bir paylaşım olmuş teşekkür ederim başarılarınızın devamını dilerim

  5. Ne yalan söyliyeyim bu tür oyunlara hiç ısınamadım. Ayrıca hiç sıcakta bakmıyorum.Çocukların oynamasınıda engelliyorum.

  6. oyun çok iyi, bu hile olayları oyunun havasını biraz bozuyor ama herkes yapıyor bende yapayım 🙂

  7. Hep aradığım bir şeydi bu. Hep merak ederdim acaba olurmu diye. Adamlar yapmış be 😉

  8. çocuk oyunlaı için önerilebilir meshur heryerde görülen ogeniş yelpazeli tebrikler

  9. Bu oyun en çok oynanan oyunlardan mı biliyor musunuz? Gençler artık başını kaldıramıyor oyunlardan, demek ki oldukça ilgi çekici yapıyorlar.

Top