Clash Of Clans Bot Hilesi Telefon Ve Tablet için

Clash Of Clans Hile

Clash of clans son zamanların en çok oynanan oyunlarından birisi olmuş durumda. Bir çok android telefon kullanıcısının tercih ettiği oyun haline geldi. Tabiki oyunda daha hızlı bir şekilde altın ve para kazanmak isteyenlerde olmaya başladı ve onun için oyunun botları yazılmaya başlandı.

Clash Of Clans Botu

COC Oyunun botu kullanmakta oldukça basit ve çok kazançlı diyebiliriz. Clash of clans botu diğer oyuncuların adalarını gezerek size altın kazandırıyor. İsterseniz savaşıyor ve altın çalabiliyorsunuz.

Clash Of Clans Botu İndirme Linki

Clash Of Clans son günlerin en çok oynanan oyunlarından birisi haline geldi diyebiliriz. Tabiki böylelikle insanlar kolay level atlamaya çalışmaktadır. Bilindiği gibi oyunun bir çok botu ve hilesi var ama bir çoğu çalışmamaktadır. Size sunulan bu COC botu sayesinde diğer düşmanların kalelerini gezerek altın yağmalayabilirsiniz. Bunun yaparken savaşlara girebilir veya savaşlar kazanabilirsiniz. Bunlar size daha kolay altın kazanmak için bir yöntem olacaktır.

Bütün özelliklerini kontrol edebilmeniz için birazcık ingilizce bilginiz olması yeterlidir. Sonrasında bot size köpek olacak. Her istediğinizi yapacak. Kral olacaksınız lan.

845 Görüntülenme
Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (11 votes, average: 4,18 out of 5)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir.

23 thoughts on “Clash Of Clans Bot Hilesi Telefon Ve Tablet için

  1. Bu oyun en çok oynanan oyunlardan mı biliyor musunuz? Gençler artık başını kaldıramıyor oyunlardan, demek ki oldukça ilgi çekici yapıyorlar.

  2. çocuk oyunlaı için önerilebilir meshur heryerde görülen ogeniş yelpazeli tebrikler

  3. Hep aradığım bir şeydi bu. Hep merak ederdim acaba olurmu diye. Adamlar yapmış be 😉

  4. oyun çok iyi, bu hile olayları oyunun havasını biraz bozuyor ama herkes yapıyor bende yapayım 🙂

  5. Ne yalan söyliyeyim bu tür oyunlara hiç ısınamadım. Ayrıca hiç sıcakta bakmıyorum.Çocukların oynamasınıda engelliyorum.

  6. Güzel bir paylaşım olmuş teşekkür ederim başarılarınızın devamını dilerim

  7. Daha önce çok sık oynuyordum bu oyunu ancak bot hilesidir şudur budur çok denedim ancak olmadı. Umarım bu işe yarıyordur.

  8. hilesiz oynayın arkadaşım , oyunda bari dürüst olun , iyi bir başlangıç olur sizin için

  9. Yani on kelimelik bir yorum yaptığımızda gelecekse yaparız ama ben geleceğini sanmıyorum şimdi bakalım gelecekmi

Bir Cevap Yazın

Top