Facebook Şifre Kırma » Dumpper.NET

Facebook Şifre Kırma Yöntemleri

Şüphesiz günümüzün en popüler sosyal medya kolu facebook’tur. Neredeyse herkesin bir hesabı var, bu herkes içerisine yaş seviyeside çok düşmektedir. Tabiki zamanla insanlarda bilinçsiz kullanım nedeniyle şifreler çalınmakta ve güvenlik sorunları çıkmaktadır. Facebookları çalınabilir ve hacklenme adı verilen genellikle kullanıcıların yine bilinçsizliğinden kaynaklanan sorunlar ile hesaplar el değiştirebilir. Bu durumu inceledik ve bir facebook hesabı nasıl çalınır facebook şifre kırma nasıl yapılır diye baktık. Yöntemler olarak sıralayacak olursak bir çok yöntem var ama tabiki bu programlar ve denemeler bir çok yazılım tarafından virüs olarak algılandığı için pek olumlu sonuçlar alınamamaktadır.

keylocker programi

  • Keylocker ile facebook şifresi kırmak

Keylocker bir çok kişinin bildiği gibi bilgisayarlara yüklenen bir casus yazılım programıdır. Bu program sayesinde bilgisayardaki yazışmaları girilen siteleri, şifreleri ve ekran görüntülerine kadar herşeye ulaşım sağlayabiliriyorsunuz. Günümüzde bizimde en çok kullandığımız keylocker programı Ardamax keylocker programıdır. Antivirüsler ve tarayıcıların artık kendi güvenliği olaması nedeniyle sorun yaşama ihtimalinede değinmem gerekiyor. Bu programı çalıştırmak istiyorsanız bilgisayarı bir kaç dakikalığına kullanmanız gerekebilir.

Antivirüs programlarının güvenliğini ardamax’i güvenli olarak işaretlemeler sonrasında verimli olarak çalıştırabilirsiniz. Ama diğer şekilde antivirüs programları ardamax yakalayacak ve devre dışı bırakacaktır. Eğer sorunsuz şekilde bulaştırmayı başarırsanız bulaşan bilgisayardaki girilen bütün bilgileri düzenli olarak size e posta edecektir. Facebook şifresini öğrenmek içinde gelen mailleri süzerek şifreyi bulmak yeterli olacaktır.

  • Facebook uygulaması oluşturarak şifre kırma

facebook uygulamaFacebook üzerinde oynadığımız bir çok oyun ve uygulama mevcuttur. Aslına baktığınızda bu kullanımlar facebook üzerinden gözüksede iç yüzüne baktığınızda bir kaynaktan çekilmektedir. Bu kaynakları kullanmak isteyen kullanıcılar o uygulama için herşeye izin verebilirler. O andan sonra facebook kullanıcının bir çok özelliğini o uygulama kaynağının ulaşımına izin verir facebook şifrelerinin md5 kombinasyonlu halide buna dahildir. Çünkü uygulamaya giriş için facebook giriş kullanılmış oluyor. Tabiki bu güvenlik sorunuda daha sonra çözüldü. Google’da arattığınızda karşınıza çıkan bir çok site işlerini bu şekilde hallediyordu. Facebook şifre kırma seçeneklerinden en iyisi denilen yöntemlerinden birisiydi bir zamanlar.

Ama artık maalesef çoğu uygulama işe yaramıyor.

 

Yeni yöntemler eklenecektir, sizinde önermek istediğiniz yöntemler varsa yorumda belirtmeyi unutmayın.

Bunu paylaşmak ister misin?
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn1Pin on Pinterest0Share on Tumblr0

Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 votes, average: 4,22 out of 5)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir.

ڧ ZLine »
ڧ ZLine »
Arkamda bıraktığım herkesin A'$'na koyayım."

21 thoughts on “Facebook Şifre Kırma

  1. Bu tip uygulamalar aslında suç, ayrıca etik değil. Olumsuz geri dönüşler göze alınabiliyor ise yapılmalı.

  2. Faebook şifre kırma programı olarak piyasada iyi yazılımlar yok. Sizin programı da denemek istiyor, işe yarar umarım 🙂

  3. madem işe yaramıyor niye bu kadar zahmet edip de yazdın dermişim 🙂 yeni yöntemler lazım

  4. zehir gibi kafa var millette facebook şifre kırma ile bir insan neden ugraşır ki keylogger ile şifre kıramazsın sadece ekran ve klavyeden basılan herşeyi kayıt tutar buda daha sonra keyllogger e girdiginizde kim o bilgisayarda ne yapmış görürsünüz daha cok eskiden internet kafelerde filan olurdu yada pc nizden facebook olsn farklı bir sosyal medya olsun ne yaparsa yapsın bulabilirsiniz. eski bir yöntem ama hala işe yarıyormuş temekki

  5. Bu tür paylaşımların hiç etik olmadığını düşünüyorum. Ayrıca suçta oluşturuyor.

  6. Paylaşımlarınız ve bilgilendirmeleriniz çok güzel başarıların devamını diliyorum.

  7. Birçok kişi bu facebook hacklemeye meraklı sevmediği veya ne yaptığını kiminle konuştuğunu merak edenler kırmak istiyor genelde 😀

  8. O uygulama sayesinde Millet zamanında Güzel like kasıyordu şimdi hepsi kapandı gitti

Bir Cevap Yazın

Top