Gaziantep Kiralık Daire Fiyatları » Dumpper.NET

Gaziantep Kiralık Daire

Kiralık Daire Fiyatları Değişiyor

Gaziantep şehir içinde özellikle de Üniversite civarlarında büyük bir ilgi ile kiralık daire arayışları başlamıştı. Bu daireler genellikle şehir dışından gelen öğrencilerin tercihi olarak görülmekteydi. Gaziantep kiralık daire satışları da öğrencilerin büyük ilgisi nedeniyle en hızlı gelişen piyasalardan birisi haline geldi. Özellikle emlakçılar’ın artması ile insanlar evlerini kolaylıkla ve güven içinde sunmaya başladılar. Öğrencilerin tek başına bir kiralık daire tutmaları zor olması nedeniyle 3 4 öğrencinin bir araya gelerek ikamet ettikleri biliniyor. Bu ev sahiplerini de pek üzdüğü söylenemez.

Gaziantep Kiralık Daire Fiyatları

Fiyatlar son yıllarda aşırı derece arttığı söylenebilir. Bunun nedeni nüfus kalabalığı ve takibi Suriye halkının ülkemize giriş yapması da etkili bir nedendir. Bu durum genellikle ev sahiplerini hep mutlu etmiştir çünkü hali hazırda bir evi olan kişiler kolaylıkla kiracı bulabiliyor, kişilerin zorunda olduğu için mecbur olduklarını biliyorlar. Bu durum bir çok şehir ve bölgede bu şekilde olsa da Gaziantep kiralık daire fiyatlarının artmasının en temel nedeni bu diyebiliriz.

Buna bağlı olarak kiracıların halini düşünende pek yok. İstanbul’da olduğu gibi Gaziantep’de de bir kişinin 3 kişilik bir aileyi bile tek başına rahat geçindirmesi bek kolay olmuyor. Ay sonunu getirmekte zorluk çeken ailelerinin en büyük giderleri ev kiraları olmaktadır. Bu durumda ev sahiplerinin biraz daha duyarlı olması beklense de para insanı kör etmiş, daha çok kazanmak için geceleri açlıktan ağlayan çocukları pek kimse düşünmüyor.

Gaziantep kiralarının azalması için çalışmalar yapsalar da sadece küçük bir kısım bunlara uyarak, kiralarında kolaylık sunmuşlardır. Tabiki diğer kitle yine her zamanki gibi zorunda olan kitle ile yollarına devam etmişlerdir.

Gaziantep kiralık daireler ucuza veren ev sahipleri bu duruma pek dayanamadı tabiki, bir kısım pahallı kiralar ile para kazanırken kendilerinin bunun yarısını kazanmaları pek hoşlarına gitmiyordu, onlarda vazgeçtiler.

Daireler hakkında detaylı bilgi almak için ulaşabileceğiniz emlak listesi aşağıda verilecektir. Bu emlakçılar ile görüşerek uygun yerlerde size uygun fiyatla konut bulacaklardır. Daire fiyatları Gaziantep’in mahallesi, konumu ve kurumlara yakınlığı ile büyük oranda ölçülüdür. Örneğin bir hastaneye veya üniversiteye yakın daireler diğer konumlar ve arka mahallelere göre daha yüksek fiyatlarda olmaktadır. Bu durum bir çok kişiyi hem zamandan hemde yol derdinden kurtardığı için normal olarak karşılanmaktadır.


ZLine Güncellemesi; 

Kiralanmak istenen dairelerin fiyatlarını belirleyen bazı kriterler vardır. Bunlar bina yaşı, yalıtım gibi bina özellikleri kirayı arttırmaktadır. Ev seçimi yaparken bu detayları emlaçılara sormanızı öneririz. Genellikle deniz kenarında bulunan evlerde yaşanan rutubet durumları’da kiracıların zor durumda kaldıkları durumlar arasındadır. Gaziantep kiralık daire çalışmalarında size en yakın emlakçıyı bulmanız için çalışmalar devam edecektir.

<!— MOİRRA GÜNCELLEMESİ —>

Kim olduğunu unutma, neyi neden yaptığımızı. HİÇ KİMSE İÇİN BİR SORUMLULUĞUMUZ YOK. Onun için bu küçük mağarada saklanıyoruz. Kimse için buradaki düzeni bozmaya çalışma. Unutma burada Anarşi hâkim. Ve kuralları sadece yöneticiler koyar. Ziyaretçiler ve kullanıcılar bizim için önemsizdir.

Bizim neyi nasıl yaptığımızı neden yaptığımızı asla anlayamazlar. Bizim bu işte bir sırrımız yok. Biz sadece biz olduğumuzda güçlüyüz. Eğer herkes gibi olursan nasıl kazanacağız. Bu satır sana hediyem olsun. Soğuk gece titremelerini hatırlarsın.

GAZİANTEP KİRALIK DAİRE BULMAK

Bundan emin misin? Bundan sonra hayatını Gaziantep’demi geçireceksin. Hiç gitmedim bilmiyorum. Evleri nedir, kira fiyatları ne kadardır bilmem. Benim küçük evim burası. Karanlık odam burası benim, burada hayatımın sonuna kadar yaşayabilirim. Tek amacımız var kazanmak. Senin gibi daireden beklentim ısı yalıtımı, sağlam tavan yada gaziantep kiralık daire falan değil. Sadece özgür ve mutlu bir ruh. Bunu sağlamakta savaş kazanmak ve level atlamaktan geçiyor. Solucan kestik, Bulcan’lardayım

Uzun zamandır yoktum, demişler öldü. Şimdi yazsınlar Avcı geri döndü…

Bunu paylaşmak ister misin?
Share on Facebook32Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn2Pin on Pinterest6Share on Tumblr0

Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (12 votes, average: 4,08 out of 5)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir.

ڧ ZLine »
ڧ ZLine »
Arkamda bıraktığım herkesin A'$'na koyayım."

6 thoughts on “Gaziantep Kiralık Daire

  1. Gaziantepte son bir yıldır yaşıyordum ancak suriyeliler olayı bitiriyor onların yüzünden yaşanacağı kalmamış ev kiraları almış başını gitmiş, Allah û teâlâ sonumuzu hayırlı eylesin

  2. fatih bey inanın bu durum sadece gaziantep değil türkiye genelinde durum aynı ben doğma büyüme istanbulluyum 400 e 500 olan daireler 900 1000 tl oldu çok kötü bir durum kendi vatandaşımız için malesef 🙁

  3. Daire fiyatlarının artmasında bir çok neden var şehirdeki iş yapısı insanların rahatlık seviyesi vs eğer bu durumlar sorunluysa 3 5 zenginin elindeki evler fakir insana mecbur kaldıkları için yakalanır.

  4. gaziantep ve doğu illerinde kiralık daireler suriyelilerin ülkeye girişinden sonra çok fazla arttı çünkü nüfus iki katına çıktı.

Bir Cevap Yazın

Top