Hakkımızda

Dumpper.NET Nasıl Doğdu

Hepimiz dünyanın, karanlık ve iğrenç bir yer olduğunu biliyoruz. Kimse gelip burada bana ahlak dersi vermeye kalkmasın. Toplum düzeninden yıllar boyunca dışlandım, ne ben güle oynaya girmek istedim içlerine nede onlar hemen beni kabul ettiler. Hep ayrı kaldık, sonra biz olduk. Tek vücutta bir çok kişiye dönüştük. Bize öcü gözüyle bakan o toplumu kullanmak için burada buluştuk. Dumpper düzenini oluşturduk, ve severek yükselttik ama artık toplum bizi düşman olarak görmeye başladığına göre bizde dumpper’ı bir silaha çevirmenin zamanı geldi diye düşünüyoruz.

Yeni yöntemler yeni yollar ve bir çok yeni solucan ile savaşacağımız bir dünya daha yaratıyoruz. İnsanlar bizi kendi dünyalarından dışladı, ama onlar bizim dünyamıza girdiklerinde ölecekler. Burası 3 Ekranlı odada konsol başında kurulmuş planların gerçekleştiği her hangi bir kaç fikirden birisi. Solucanlar sürekli yeni kaynaklar için çalışıyor. Bizim bile bilmediğimiz bir çok kaynak diyebiliriz. Çünkü bir zaman sonra insanlar farkında olmadan sizin için çalışırlar. Bunu görev sanırlar, gündelik hayatlarımızda ki çalışma düzenimize bakın. Yaşamak için çalışmak zorundayız, ama kime çalıştığımız umurumuzda değil.

Biz belkide düzene karşı gelen nadir kalıcı insanlardanız. Sevgiyle çıktığımız yolda nefrete dönüştürülmüş herhangi bir inandan birisiyiz belkide. Nefrete bizi dönüştüren genel toplum mantığı olduğuna yeminler edebiliriz. Biz insanlara en başlarda güveniyorduk. Onlara yardım etmeye çalıştık, sonra onlar bizim iyi niyetlerimizi suistimal ettiler. Belki bizde bunu istiyorduk. Onlar ve onlar gibi olanlardan intikam almak için yeni bir neden arıyorduk kendimize. Burası bir çok yerin merkezi haline gelecek bir süre sonra. Zirve dediğimiz sitelerimizi kapatabiliriz belki ama burası bizim mağaramız olarak kalacak. Dibi karanlık ulaşılması en zor mağaramız. Toplum baskısından uzaklaşarak oluşturduğumuz ama toplum böcekleri için oluşturulmuş solucanlar tarafından beslenen bir oluşum.

Biz kötü insanlardan değiliz, sadece dünya üzerinden silinen. Burada yardım aldıkları halde saçma sapan küfürlere maruz kalan insanlarız. Hayır, artık değil.  Artık hak ettiği gibi davranılacak.

Dumpper .NET’ yazıları hakkında yorumlarınızı uzun ve açıklayıcı bir şekilde yapınız. Bu sayede sizi daha iyi anlayabilir ve daha iyi sonuçlar sunabiliriz.

Site genel olarak hiç bir düzene saygısı olmayan bir mantıkla yürütülmektedir. %100 özgürlük mantığı ile makaleler ve içerikler gerekliliğe göre düzenlenmektedir.

Künye’de bulunan kullanıcılar tamamen borderline üyesidir.

ڧ ZLine »
Ben büyük bir denizde, su damlasıyım.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Top