A101 Aktuel

Mobil Wifi Şifre Kırma

Teknolojinin cebimize sığacak kadar küçülmesi sonrasında cep telefonları kullanımı çok daha fazla arttı. Cep telefonu internetleri genellikle ev dışında veya ev internetiniz yoksa sizi büyük bir sıkıntıya sokmaktadır.

Komşunuz sizinle internetini paylaşmak istemiyordur kesin, size başka çarede bırakmadılar tabi. Mecburen mobil wifi şifresini kıracaksınız.  Anlıyoruz sizi, sizin için bir kaç program önerisi sunuyoruz. Bu uygulamalar genellikle Android cihazlarda çalışmaktadır. Apple telefonlar genellikle marketlerini çok titiz eledikleri için pek mobil wifi kırıcılar için izin vermiyorlar.

Mobil Wifi kırıcı programlar kesin bir şekilde bütün modemleri kıramaz. Ama belirli bir güvenlik açığı olan bir çok modem bulunuyor. Çevrenizde eğer bu modemlerden herhangi birisi varsa sizde kırabilirsiniz. Hatta bedava internet makalesi size bu konuda daha fazla fikir verebilir.

. . . 

Mobil Wifi Şifre Kırma Programları

Mobil cihazlarda tartışmasız uygulama mağazası en geniş olan işletim sistemi Android’tir. Android tabanlı cep telefonlarda wifi kırıcı bir kaç tane uygulama önerisinde bulunalım.

ڧ ZLine »
ڧ ZLine »
Ne tam anlamıyla alışabildim, nede kolay vazgeçebildim. Bana ne kadarını verdilerse o kadarıyla yaşamayı öğrendim. Bu meslek beni öldürecek sanırım.