Buradasınız
Anasayfa > Program indir > NetCAD indir Harita Programı Nasıl Kurulur?

NetCAD indir Harita Programı Nasıl Kurulur?

Netcad Nedir ?

Netcad, bir harita çizim programıdır. Harita üretimi, imar planı çizimi, parselasyon haritaları yapımı ve imar uygulamalarının her türlü çizimi ile raporlarının hazırlanması, arazi toplulaştırma, kamulaştırma haritalarının üretimi, yağmurlama projeleri ve coğrafi bilgi sistemleri çalışmalarını yapabilen bir programıdır.

Autocad için inşaat ve ürün parça çizimlerinde kullanılıyorsa NetCad içinde harita çizimi yapanların lider programı diyebiliriz. Programın lisans ücretleri çok fazladır. Eğer imkanınız varsa lisanslı ürün almanızı öneririz. Burada anlatımı yapılan NetCad indir çalışmaları öğrenim durumunda olan kullanıcılar içindir. Ticari bir işletme bu adımları uyguladığında çıkabilecek sorunlardan kendileri sorumludur.

Netcad Kurulumu

Kurulumu indirdiğiniz dosyanın Crack klasörü içerisindede bulabilirsiniz. Arşivinizde saklayabileceğiniz bir video olarak kurulumlar da size yol gösterecektir. Netcad crack yapma işlemlerini de video içerisinden takip edebilirsiniz.


Açıklama: Catlakblog.com adresinden indirmiş olduğunuz dosyalardan çıkacak sistemsel veya hukuki sorunlardan işlemleri yapan kişiler sorumludur. Adreste sunulan dosyalar ücretsiz olarak sunulan kaynaklardır veya eğitim amacıyla sunulmuştur. 

 

Bunu paylaşmak ister misin?
Share on Facebook6Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Share on Tumblr0


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir.

ڧ ZLine »

Arkamda bıraktığım herkesin A’$’na koyayım.”

10 thoughts on “NetCAD indir Harita Programı Nasıl Kurulur?

  1. bir haritacı olarak çok işime yaradı çok teşekkürler faydalı paylaşım için

  2. Yorum yazmak isteyince iki sayfa açılıyor, bu kısma da link verilebiliyor muydu? Nasıl yaptınız yazarsanız çok makbule geçer… Teşekkürler şimdiden. Yazı muazzam olmuş bu arada.

    1. Tıkladığınız zaman açılan sayfalar “site under” reklam kodudur. Sitenin her hangi bir kısmına tıkladığınız zaman açılır. Yorum kısmına eklenen bir kod değil.

Bir Cevap Yazın

Top