Nonolive Sohbet Uygulaması – Hediye ve Altın Hileleri

Nonolive Nedir?

nonolive-altinNonolive son bir kaç yıldır gündemde olan ve artık sohbet programları ve sitelerin bilgisayarlardan mobil cihazlara geçişinde bu yenilikleri rakip eden uygulamalardan birisi olmuştur. Genellikle arkadaş bulma hevesinde olan insanların ve abaza tayfanın takıldığı yerlerden birisi diye giydirmek isterimki bende günümün bir çok zamanını orada geçirdiğim olmuştur onun için pek giydirmek istemiyorum.

Basit bir şekilde ücretli yayıncılık sektörü oluşmuş durumda. Genellikle ücretli kadın yayıncılar olarak uygulamada yayıncı olmak için başvuruluyor ve belirli ücretler ile başlıyorlar. Sonrasında izleyici Chatter dediğimiz yani bizlerin hediyeleri ile ek olarak aylık ödemelerine komisyon olarak ekleniyor.

Bunun içindirki her yayıncıdan, ‘Lütfen destek olun‘u çok duyacaksınızdır.

. . .

. . .

nonolive hile

Nonolive Altın Hilesi Yapmak

Nonolive o kadar garanti şekilde düzenlenmiş bir uygulamaki hile yapmak neredeyse mümkün değil. Bedava altın kazanmak yada Altın hilesi gibi durumlar söz konusu değil çünkü bir sonraki adımlara atlamak için ne saat nede bir başka şeyleri değiştirmek işe yaramıyor. Sürekli bir banka ve kartlarla senkronize durumda. Bunun için siz nonolive altın hilesi yapmayı pek düşünmeyin. Belki kredi kartı çalarak yapabilirsiniz ama o zamanda hapise falan girersiniz. İki karı kızla muhabbet edeceğim diye bunu yapmanızı tavsiye etmem. Paranız varsa gidin adam akıllı alın hediyenizi atın.


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 votes, average: 3,67 out of 5)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir.

ڧ ZLine »
Ben büyük bir denizde, su damlasıyım.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Top