Buradasınız
Anasayfa > Program indir > PhotoShop CS6 Full Türkçe indir

PhotoShop CS6 Full Türkçe indir

PhotoShop CS6 Türkçe Sürüm indir

Photoshop bir çok grafik tasarımcının bildiği hatta daha başka başka bir çok işte bile kullanılan bir grafik düzenleme aracıdır. Fotoğraflar üzerinde oynama ve düzeltmeler yapılan bu program kullanımı bir çok kişi yine ingilizce olarak alıştığı için Türkçe kullanmakta sorun yaşasa da eğitim için lise çağlarında kullanıcıların Türkçe kullanmaları için bu sürüme ihtiyaç duyulabiliyor.

Kurulum dosyası akıllı kurulum paketidir. Tek tık kurulum ile otomatik kurulmaktadır. Uzun süre beklemeniz nedeniyle ek bir şey yapmayın. Kurulum için söylenenleri yapmanız yeterli.

Kurulum Hakkında

Boyut olarak 3,5 GB olan Photoshop CS6 tek dosya olarak karşınıza çıkmaktadır. Bu kurulum dosyası otomatik kurulum şekilde sorunsuz çalışması için sağ tıklayarak yönetici olarak çalıştırmanız gerekli olabilir. Bir süre sonra (Bu süre bilgisayarınızın performansına göre değişecektir.) otomatik kurulum gerçekleşecek ve masaüstü iconlarınız gelecektir. Photoshop cs6 masaüstü kısayoluna tıklayarak programı çalıştırıp kullanabilirsiniz.

Full Türkçe Photoshop CS6

Türkçe sürüm olarak otomatik şekilde kurulan programda kullanım konusunda sıkıntı yaşamayacağınız şekilde optimize edilmiş. Hiç bir şey yapmadan kurullanıma başlayabilirsiniz. Eğer gerek duyarda ingilizce sürüme geçmek isterseniz. İnternet üzerinden ingilizce paket ekleme üzerine makaleler bulabilirsiniz. (İngilizce dil yaması eklendiğinde açılışta bir hata vermektedir. Hata onayından sonra sorunsuz şekilde çalışmaktadır. Bu hata bir dosyanın uyumsuz olması ile verilen bilgi mesajıdır.)

Bunu paylaşmak ister misin?
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Share on Tumblr0


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir.

ڧ ZLine »

Arkamda bıraktığım herkesin A’$’na koyayım.”

Bir Cevap Yazın

Top