Buradasınız
Anasayfa > SEO Makale > Seo uyumlu makale nasıl yazılır ?

Seo uyumlu makale nasıl yazılır ?

Özgün makalenin önemi

Sitenizin google’da ilk sayfaya çıkması için arama motorları tarafından düzenlenmiş bazı şeyler gereklidir. Bunların en başında her yerde duyacağınız “Özgün makale” gereklidir. Google veritabanında bulundurduğu bütün yazıları bir dizin olarak tutar ve daha önce eklendiğini gördüğü şeyi tekrarlamayı sevmez. Bunun için özgün makale yazarak kendinize yeni fikirler üretmelisiniz.  Makale yazmak için zamanınız yoksa, veya sektörünüz hakkında makale yazmak zor geliyorsa bunun için profesyonel destek alabilirsiniz.

SEO uyumlu makale yazmak ve yararları

Hedefimiz google’da ilk sayfaya çıkmaksa bunun için google ve botlarını anlamanız gereklidir. Botların nasıl çalıştığı ve seo için neleri etkili gördüğünü bilmemiz gerekli. Sonrasında makalelerimiz de bu yöntemleri kullanarak google aramalarında üst sıralara çıkabiliriz. Bunun için makalelerimizde seo için önemli düzenlemeleri yapmamız gereklidir. Tabiki makale içinde yapılan bu çalışmalar iç seo çalışmalarıdır. Sadece seo uyumlu makale yazmak yeterli olmayacaktır. Rakipleriniz kelimeniz için daha çok çalışıyorlar ise siz yine geride kalacaksınız. Bilinçli bir şekilde seo yapmalısınız yada bunun için profesyonel destek alabilirsiniz. Eğer seo makale yazamıyorsanız yada seo için etkili araçlar bulmak istiyorsanız menü’den makale satın al bölümünden size uygun bir hizmeti satın alarak seo çalışmalarınıza kolaylık sağlayabilirsiniz.

Özgün makale konusu bulmak

Makale yazarlarının en zorlandığı konulardan birisi bu diyebiliriz. Çünkü artık bir çok konuda bir çok haber ve makale yazılmış durumda yeni haberleri kendiniz bulabilir yada araştırarak bilgi artırabilirsiniz. Tavsiyede bulunmak gerekirse eğer girişimci bir insansanız her şeyi fırsata dönüştüre biliyorsunuz demektir. Bir film izlerken, bir klip izlerken bile değişik bir fikir uyanabilir sizde. Bir çok rakibiniz sadece bilgisayar başında bu savaşı yürütüyorken sizin onlardan farklı bir şekilde başka bir yerden yeni fikirler bulma ihtimaliniz çok büyüktür.

Sokakta yürüyün, parkta oturun, insanları izleyin bırakın dünya size fikir fısıldasın. Yada bunlarla uğraşmak istemiyorsanız bizden makale satın alın. Biz sizin yerinize izleriz 🙂

 

 

Bunu paylaşmak ister misin?
Share on Facebook5Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn1Pin on Pinterest0Share on Tumblr0


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 4,33 out of 5)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir.

ڧ ZLine »

Arkamda bıraktığım herkesin A’$’na koyayım.”

14 thoughts on “Seo uyumlu makale nasıl yazılır ?

  1. Faydalı bilgi paylaşımı gayet açıklayıcı bilgilendirici özellikle yeni web sitesi kuracaklar için olumlu

  2. Bizden satın alın biz sizin yerinize izleriz lafı güzel olmuş valla 🙂 parayı verene dünya fısıldadı

  3. üstat teşekkürler bu sayede özgün makale yazabiliyorum bir kac sitede sayenizde makale yazmayı ögrenip reklam verdim sagol daha cok bilgi istiyorum sizden

  4. Merhaba bu konu gerçekten gündemim , sanırım başarılıyımda sayfalarım google ilk sıralarda çıkıyor

  5. Arkadaş niye siteye tıklayınca reklam çıkıyor. İnsanları nefret ettiriyorsunuz. Dünyanın en kral yazısını yazsan yine okumam senin yazdığın yazıyı. Biraz saygı lütfen.

  6. Çok güzel bir anlatım olmuş hocam. Özellikle benim gibi blog yöneten arkadaşların işine yarayacaktır.

  7. Yazınızı okudum, çok faydalı bilgiler bulunması ile tanıtım yazısı hakkında yazabilirseniz çok güzel olur 🙂

  8. Makale yazarak para kazanabilecek de pek çok site var. Siz hangilerini önerirsiniz?

Bir Cevap Yazın

Top