TTNET Modem Şifresi Değiştirme

Ttnet ile gelen modemlerde genellikle isimler ve şifreler çok zordur. Büyük harf küçük harf ve işaretlerle tam güvenlikli bir şifre oluşturulmuştur. Bu şifre aslında kalması daha yararlıdır çünkü kötü niyetli insanların wifi şifrenizi kırmasını engellemektedir. Ama yinede wifi isminizi ve şifresini değiştirmek istiyorsanız TTNET’in özel yardım masası olan eğitimini konuya entegre ettik. Adımlarını inceleyerek gerekli bilgileri güncelleyebilirsiniz.

Eğer belirtilen menülerde sizin modeminizin modeli yoksa, diğer modellerle aynı mantık olduğu için adımları izlemeniz yeterlidir.

Ttnet modem şifresi değiştirme ve wifi adını değiştirmek için chrome tarayıcısından açmanızı öneririz. Bu sayede yazıları daha iyi görebilir ve modem arayüzüne daha kolay ulaşabilirsiniz.

 

TTnet modem arayüzü ayarları

Modem arayüzü ayarları modemdeki değişikleri ve yetkilendirmeleri yapabileceğiniz bir paneldir. Bu paneli eğer bilginiz yoksa detaylı menüler altında pek dolaşmamanızı öneririz. Zira bu değişiklikler büyük hatalar doğurabilir ve dönülmesi zor bir yola girebilirsiniz. Modeminizi bozulur servise gider 1 hafta modemsiz internetsiz kalırsınız.

TTNET modem şifresi kırma

TTNEt modemlerin şifrelerini kırmak için en basit yöntem modeme reset atmaktık. Zaten ttnet modem kurulumu otomatik şekilde yapıdığı için kolaylıkla kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Eğer şifrenizi biliyorsanız yukarıdaki ttnet modem şifresi değiştirme egitimini inceleyebilirsiniz.

Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on VK
VK
Share on Tumblr
Tumblr
0
Bunu paylaşmak ister misin?
21 Görüntülenme
Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir.

ڧ ZLine »
ڧ ZLine »
Ben büyük bir denizde, su damlasıyım.

Bir Cevap Yazın

Top