Buradasınız
Anasayfa > Wifi Modem Şifre Kırma Programı indir

Wifi Modem Şifre Kırma Programı

wifi-sifre-kirma-resimArtık günümüzde neredeyse herkesin evinde wifi internet bulunuyor. Bunlar android telefonlar, bilgisayarlar ve daha bir çok şey ile bağlanıyoruz. Ama evinde internet olmayanlar için yöntemler wifi şifre kırma oluyor.

Bunun için en iyi programları size anlatmaya karar verdik. Tabiki wifi şifre kırma programı önceliğimizi dumpper’a veriyoruz.

Dumpper Wifi Şifre Kırma Programı

Dumpper yaklaşık 3 yıl önce tanınmaya başlamış olan wifi hack programlarının windows tabanlı olarak çalışan en iyilerinden birisidir. Bu program sayesinde bir çok interneti olmayan kişi internet sahibi olmuştur. Wifi şifre kırma konusunda bir çok makale ile tanıttığımız dumper hâla bir çok kullanıcının elinde tuttuğu sağlıklı bir programdır.  Programı uzun uzun anlatmaya gerek yok. Gerekli tüm indirme linklerini aşağıdan bulabilirsiniz.

Wifi Şifre Kırıcı

Modemlerin şifresini kırmak için wifi şifre kırıcı program kullanmanız gerekmektedir. Bu programı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Kırıcının kullanımı hakkında bir çok video ve makale sitemizde bulunmaktadır.

indir-butonu

Dumpper v.90.6 – Dumpper.NET.rar Dumpper v.90.5 – Dumpper.NET.rar Dumpper v.90.4 – Dumpper.NET.rar Dumpper v.90.3 – Dumpper.NET.rar Dumpper v.90.2 – Dumpper.NET.rar Dumpper v.90.1 – Dumpper.NET.rar Dumpper v.80.9 – Dumpper.NET.rar Dumpper v.60.7 – Dumpper.NET.rar Dumpper v.60.6 – Dumpper.NET.rar Dumpper v.30.9 – Dumpper.NET.rar Dumpper v.30.3 – Dumpper.NET.rar

wifi-sifre-kirma-ara-resim

Dumpper, kablosuz modemler için kullanılan wps özelliği modeme şifre girmeden pinlerin açıkları ile giriş yapan Windows tabanlı bir programdır.

Modemlerin şifresi nasıl kırılır?

Wifi modemlerde şifre kırma işlemi programların çalışma mantığına göre değişmektedir. Bazı programlar şifre kombinasyonlarını deneyerek şifreleri kırmaya çalışırken bazı programlarda modem açıkları sayesinde modemi hacklemektedir.


Dumpper Framework 4.0 Hatası [ Çözümü ]

wifi-kirici

Dumpper çalışması için net framework 4.0 gereklidir, eğer sistemde daha düşük bir versiyon kuruluysa veya kurulu değilse  bu hatayı alacaksınızdır. Hatanın çözümü zaten hata ekranında yazıldığı gibi 4.0 sürümünü yüklediği zaman çözülecektir. Framework 4.0 sürümü indir

 


Dumpper WinpCap Hatası [ Çözümü ]

hata-ekrani
Dumpper bazı sürümlerinde WinpCap eklentisine ihtiyaç duymaktadır.  Eğer sisteminizde yoksa bu hatayı alacaksınız. Yine hata ekranında yazdığı gibi winpcap sistemde bulunamadı hatasının çözümü bu eklentiyi kurmaktır. Linkte verdiğimiz eklentiyi kurarak hatayı sonlandırabilirsiniz. WinpCap eklentisi indir

 


Dumpper v.90.5 versiyonu yayınlandı.

Uzun zamandır windows işletim sisteminin wifi şifre kırma programları arasında kralı olarak değerlendirdiğimiz sürümü yakında çıkması bekleniyor. Yeni çıkan v.90.4 ile diğer sürümünden hemen sonra bekleniyor. Wifi şifre kırma olarak bilinen dumpper yeni sürümlerinde beklenen özellikleri ile en kısa zamanda indir butonları arasında görebilirsiniz.


Dumpper v.90.6 versiyonu bekleniyor

Dumpper yine bizi şaşırtmadı ve mükemmel bir çalışma yapılmış şekilde ilerlemişlerdir. 90.5 versiyonu ile büyük ilerleme kaydetmiş ve yeni sürümlerini de takip etmeye başlamış bulunmaktayız. Tabiki takip denenimiz herkes bütün sürümlerden yararlanamıyor. Bazen wps özellikleri dumpper için yeterli olmuyor. Kırılmayan modemler için yeni sürümlerde yeni çözümlerin üretilmesi beklenmektedir. Ama yinede biliyoruzki wifi şifre kırma programları arasında dumpper en iyilerden birisidir.


Wifi Şifreleri Benzersiz Olmalı

İnternet bağlantılarınız moda değildir. Birisinde gördüğünüz şifreyi yapmanız doğru olmayacaktır. Wifi şifre kırma programları en kolay şekilde bilindik şifreleri kırmaktadır. Bunun için büyük küçük harf, sayı, özel karakterler kullanarak şifrenizi güçlendirmelisiniz. Unutmayın. Sizin bağlanmanız için kolay seçtiğiniz şifre başkalarının bulması içinde kolaydır.


ara-div


Dumpper Wifi Kırıcı Nasıl Kullanılır?

Bu tür programlar farklı fonksiyonlarla çalışmaktadır. Windows tabanlı olması nedeniyle kullanıcıların kolaylıkla kullandığı dumpper wifi kırma programı kullanımıda oldukca basittir. Önceki sürümlerinde bir çok eklenti ve kurulum isteyen program son sürümlerinde sadece 1MB lık bir dosya topluluğu ile bir çok işlemi yapmaktadır.

 • Artık sadece yapmanı gereken Dumpper programına sağ tıklayarak yönetici olarak çalıştır seçeneği ile çalıştırmalısınız.
 • Sekmelerdeki WPS kısmından, altta açılan bölümde SCAN seçeneği ile WPS uyumlu modemleri bulduruyoruz. Bulunan modemlerin üzerine tıklayarak scan altında bulunan JUMPSTART butonuna basıyoruz. Gerisini dumpper kendisi hallediyor. Eğer etkili bir şekilde wifi şifresini kırma işlemi tamamlanırsa olumlu ekran görüntüsünü alacaksınızdır.

aradaki-dumpper


Wifi Şifre Kırma Programı Dumpper Kurulum Anlatımı.

 • Yukarıda linki verilen dumpper sürümlerinden her hangi birisini indiriniz. Dumpper için bir çok deney sonrasında önerilen sürüm v60 ve öncesi sürümler olmuştur. Yinede ilk ve en son sürümlerden birer tane indirmeniz sizin için yararlı olabilir.
 • İndirilen rar içindeki dosyaları bir klasöre çıkarın.
 • Eğer JumpLittle.exe dosyası yoksa jumpstartın kurulum gerektiren sürümlerinden birisini kullanıyorsunuz demektir. Jumstart klasörü içerisinde setup ile jumpstart’ı kurulumunu yapın.
 • Kurulum bittikten sonra Dumpper programını yönetici olarak çalıştırın.
 • Üst açılan sekmelerde WPS sekmesine geçiş yapın. Bundan sonra yapacağınız işlemler başlıca şöyledir. Wifi ağlarını taratın ve jumstartı çalıştırın.

2. Yöntem – Wifislax ile wifi şifresi kırma

Wifislax dumpper programına göre biraz daha profesyoneller içindir diyebiliriz. Çünkü bu sistemi cd üzerinden boot etmeniz gerekmektedir. Wifi kırıcı Linux üzerinde bir sistem ile çalışmaktadır.

Makale hazırlanıyor..

Bilginin kaynağı zirvedir !…

 


Dumpper v90.6 Yayınlandı

Sürekli kendini geliştiren dumpper programının yeni bir sürümü daha çıktı hemen siz kullanıcılarımız için paylaştık. İncelemeler sonrasında artı ve eksileri üzerine makale yazılacaktır.


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir. Eğer yararlı ise makale daha geniş araştırmalara ve değerlendirmelere tabi olur.

67 thoughts on “Wifi Modem Şifre Kırma Programı indir

 1. Wifi şiresini kırdık ama ya yakalanırsak onun cesası nedir acaba hırsızlık olarakmı suçlanıyoruz

   1. ya bunun indirme linkini bulamadım bir türlü her seferinde baska yere yönlendiriyor yardım et lütfen

    1. 10 adet sürüm bulunmaktadır. Yeşil ve kırmızı butonlar üzerinde. Linke tıkladıktan sonra bv.vc sitesine yönlendirileceksiniz. 5 saniye bekledikten sonra sağ üstte reklamı geç tıklayın ve indirme sayfasına yönleneceksiniz. Wifi şifre kırma programını oradan indirebilirsiniz.

 2. Program çok işime yaradı komşumun internetini kırdım onun internetinden yazıyorum bir kaç modem denedim ama olmadı en sonunda bir tanesini kırdım program çalışıyor arkadaşlar

 3. Ben artık bir aninimusum ve bu programı kaldırmazsan senin internetini çökerticez. bu son uyarımızdır

 4. Wifi kırıcı programlardaki ilerleyişlerinizi takip ediyorum başarılarınızın devamını dilerim

 5. bu programı yapan arkadaşa çok teşekkür ederim. 3 kız arkadaş evde kalıyoruz internetimizin kotası çabuk bitiyordu. bu program sayesinde 2 tane komşumuzun internetini bitirdikten sonra kendi internetimizi açıyoruz. hatta interneti kapatmayı bile düşünüyoruz

  1. Sistemde jumpstart bulunamadı hatası, son sürümlerde dumpper ile aynı yerde olması gerekli. Veya eski sürümler içindeki jumpstart programını kurarak bu sorunu çözebilirsin.

  1. Wifi kırma işleminin durdurulduğunu söylüyor, her modemdemi aynı hatayı alıyorsunuz yoksa sadece 1 modem ilemi deniyorsunuz.

    1. Modemin wps korumasından ve güvenlik duvarından kaynaklanma olasılığı yüksek. Çok küçük bir olasılıkla bilgisayarınızdan kaynaklanıyordur. Kesin anlayabilmek için başka bir modem nedeyebilirsiniz. Eğer sorunsuz şekilde çalışmaya devam ediyorsa, modem güvenliğindendir.

  1. Bu bir program, dosya değil. Kendisi çalışacak, bir office dosyası değil. Eğer çift tıkladığında Adobe ile açıyorsa windowsta bir sorun vardır. Yok eğer indirdiğin dosyayı diyorsan .rar uzantısını winrar ile açman gerekiyor. Sonrasında içerisindeki dosyayı çıkarabilirsin.

 6. Dumpper kısaca Windows Tabanlı çalışan, Wifi ( kablosuz) Modemlerdeki WPS açıklarından yararlanarak modeme giriş yapan, ve bize modem şifrelerini sunan .exe uzantılı bir programdır.

 7. İnsanların emeğinden çalmak gibi oluyor bu da sanki biraz. Kişinin vicdanına kalmış tabi.

   1. dumppere girdim, wps den pini locked olmayan bi ağ seçtim ve hızlı başla dedim, jump start uygulaması açıldı aradı taradı ama bi türlü giremiyorum her hangi bir ağa yardım edin

 8. Çok faydalı ve yararlı bir yazı olmuş. İlla wps wifiyi kırabilirsiniz sadece diye bir kaide yok. Sayenizde tüm wifileri kırabılıyorum.

 9. Özellikle yurt dışı seyahatlerimizde wi fi kırma işi çok işimize yarıyor ancak her zaman etkili programı bulamıyorduk. Yazınızla birlikte wi fi şifresi nasıl kırılır sorusuna alternatif bir yanıt aldık. Teşekkürler.

  1. Mavi ekran ile kapanıyorsa o soruna bir çözüm bulunamadı. Uyumsuzlukla ilgili olduğu düşünülüyor. Başka bir modem denemeniz gerekli.

  1. Hayır bilgisayarda wifi alıcı yoksa, wifi modemleri göremiyorsanız bu program size wifi ağlarını göstermez.

 10. Merhabalar.. “winPcap sisteminde tespit edilmemiştir.” hatası alıyorum çözümü nedir acaba? Teşekkürler

 11. Pardon üstteki hatayı düzelttim fakat bu sefer de JumpStart sisteminde tespit edilememiştir diyor lütfen yardımcı olun teşekkürler

  1. Jumpstart indirdiğiniz dosya içerisinde mevcut olması gereklidir. Son sürümlerde lite bazen bu hatayı verebiliyor. Buradan dumpper 60.6 sürümünü indirerek içerisindeki jumpstart programını sisteminize kurabilirsiniz. Sorun çözülecektir.

  1. Bu program windows bilgisayarlar için. Android için google play üzerinden androdumpper indirebilirsiniz. Genellikle TP link, Zyxel ve Huawei modemlerle çok karşılaştım. Dsmart Superonline isimli modemlerde kırma başarısız oldu.

 12. iyi günler ..bu programın en iyi hangi versiyonu çalısıyor birde internet bağlı olmalı mı program çalışırken

  1. Program çalışırken internetin bağlı olmasına gerek yok. Wifi ağlarını görmeniz yeterli. Düşüncemiz olarak dumpper 30.3 ve 30.9 versiyonlarında daha çok wifi şifresi kırıldığını fark ettik ama yeni sürümlerinde başarılı olduğu modemler var eski sürümlere göre. Ayrım yapmak zor.

   1. Admin ben senin videodaki gibi herşeyi yapıyorum herşey bitmek uzere pc kapanıp mavi ekran hatası alıyorum yardım eder misin lütfen

 13. Programi indirdim kurdum calistirdim 6 farkli wifi agini denedim Failed diyor hic birini kiramadi 1 saatlik ugras sonucunda hic bir isime yaramadi ozetle. Daha fazla ag var ama umidim kalmadi.

  1. Wifi kırmaya çalışırken modem pin kilini açmış ve wps kapanmış olmalı. Ondan dolayı bu hatayı alıyorsunuz. Daha sonra tekrar deneyebilirsiniz yada başka modem.

  1. wifi driverlarla alakalı bir sorunda olabilir ve modem tetikliyor olabilir. Ama başka bir modemde denediğinizde o hatayı almayacaksınızdır.

Bir Cevap Yazın

Lütfen yorumlarınızı uzun ve açıklayıcı bir şekilde yazınız.

Top