Wordpress Film Botu 2017 İndir » Dumpper.NET

WordPress Film Botu İndir

WordPress Film Botu Nasıl Kullanılır?

Türkiye’de web site işleriyle uğraşan herkesin yaptığı en temel şeydir film ve dizi sitesi yapmak. Hepimiz ilk başlarda mükemmel bir site kuracağımızı söyleriz düşünürüz ve planlarını yaparız sonra bir bakmışız işler öyle olmuyor. Gittikçe zaman kalmıyor, siteye ziyaretçi gelmiyor kimse film izlemiyor falan. Bir yandan film ekleyip siteyi canlandırmak istersen diğer yandan zaman yoktur film eklemek için. İşte o anda aklınıza bir fikir gelir. WordPress’te otomatik film ekleyen bot.

Düşünsenize siz yatıyorsunuz film botu eklentisini kuruyorsunuz ve botu açıp sadece eklemek istediğiniz filmleri ekliyorsunuz o kadar. Günde 100 tane film eklersiniz bu şekilde ne kadar şekil demi. Artık çok daha hızlı ilerleyeceksiniz. Düşünsenize oluuuum falan, o işte öyle olmayacak aslında bir kopyacıdan öteye gidemeyeceksiniz. Başkalarının hep arkasında olacaksın biliyor musun. Kendin bir şeyler yapıp başaramadığın sürece adın hep kopyacı olacak. İki satır yazı yazmaya eriniyorsan bu işi neden yapıyorsun. Yada film upload edemiyorsan neden film sitesi yapıyorsun.WordPress Film botu olamasa sen ne yapacaksın acaba çok merak ediyorum. Yarın bir yerde sana sorduklarında film sitem var ama botlarla film çekiyorum mu diyeceksin.

Film Botunun Çalışma Durumu Kaynak Sitelere Bağlıdır. Bazıları Çalışmıyor Olabilir.

Her neyse banane sana kalmış, botları indirme linki aşağıda. Dur dur sana onu nereye koyacağını da anlatayım. Malum çoğunuz neyi nereye koyacağınızı bilmiyorsunuz ama hepiniz bu işlerdesiniz. Bir de yazmayınca sövenleriniz var onlara bitiyorum.

Rar Şifresi : YOK

Neyse insanlık hep bende zaten, Aşağıdaki eklentileri wp-content/plugins/ içerisine atın. Sonra gidin wordpress eklentiler panelinden film botunu aktif edin. Gerisini de bir zahmet deneye deneye bulun. Armut pişsin ağzınıza düşsün, hiç kendiniz öğrenmeyin zaten mk. Hep birileri inine cinine kadar öğretsin.

 

 

692 Görüntülenme
Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 4,40 out of 5)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir.

ڧ ZLine »
ڧ ZLine »
Ben büyük bir denizde, su damlasıyım.

8 thoughts on “WordPress Film Botu İndir

  1. ahahaha üslübunu beğendim pek yorum yapmayı sevmem ama yapasım geldi 😀 makalelere devam 😀 film botu yapan yapar kendi salaklığıdır 😀 özgün olmayan içeriği google siklemez zaten

    1. Ulan sığır, bu nasıl bir bakış açısı. Sen al sana herşey mübah, sana bu kafayla cezada vermezler.

    1. Ama sen çok terbiyesiz bir çocuksun genç hekır. Küfür yok git kopya site yap hadi.

  2. aynen katılıyorum size. sadece film botu değil malesef makale botu hatta ve hatta haber botları bile var. eğer kopyacılık yapacaksanız neden site açıyonuz ki anlamıyom. yani bazen olabilir kopya değilde alıntı yapıp onun üzerine konuşmak yazmak ama hepsi kopya olunca baya saçmalık ya.

Bir Cevap Yazın

Top