Buradasınız
Anasayfa > BLog > Yapay kızlık zarı nedir? Nasıl yapılır?

Yapay kızlık zarı nedir? Nasıl yapılır?

Şu sıralar sürekli karşıma çıkan bir şeyde bu, yapay kızlık zarı ameliyatı veya kızlık zarı dikimi gibi bir çok şey. İnternet’te birazcık bir araştırma yaptığımda ve bir kaç blog okudum zaman fark ettiğim şey ne biliyor musunuz, bunun bir sektörü oluşmuş. Sağlıkçılar bu hizmeti veriyorlar ve müşterilerinin emin olması için ve güven sağlamak için, yapay kızlık zarı ile ilişkiye girdiğinizde karşıdaki kişi bunu anlamayacak. Ohaa ne kadar güzel, bak sen evlenene kadar istediğin kişiye ver hacı sıkıntı yok zaten 200 liraya yapay zarını veriyorlar. Hatta nasıl yap biliyor musun, her yeni ilişkide yapay zarı yaptır, her gelene kızlığımı sende bozdum de. Elbet birisiyle evlenirsin zaten.

Ulan toplumun bastırdığı kadar var gerçekten, geri kafalılıkla alakası yok lan olayın. Bir yorum gördüm kız yazmış. Şuan birisi ile birlikteyim mutlu bir cinsel hayatımız var ama evlenmeyi düşünmüyoruz, ilerideki kocam olacak kişi için yapay kızlık zarı kullanmayı düşünüyorum demiş. Şimdi düşünüyorum ben mi geri geri kafalıyım bu mantık mı çok geniş.

Toplumun insan yapısında bir çok baskısı var bunu bende yaşıyorum her gün adam akıllı bir işe gir muhabbeti yaşıyorum, ama cinsel konuda kızım her önüne gelenle birlikte olabilirsin. Biz godoşuz diyen bir ailede beklemeyin.

Şimdi çıkacak diyeceksiniz kızlar bu baskı yüzünden gizli saklı bu işleri yapıyor diye, yok o da öyle değil. Genişlik bu kadar baskıyla artmaz. Edep adap verilirken bir geniş 10 edepli insanı bozabiliyor. Ha tabi içinizdeki ergenlik arzularını da saymıyorum. Ha tabi onu buna geçireceğim diye dolaşan erkeklerde bunlara ek tabi ki. Ama sonuçta söylemek istediğimi anlayın.

Birisini seviyorsunuz tamam, birlikte olmak istemişsiniz. Ama yanlış olduğunu anlarsınız. Bu durum yanlış, hata. Ve gidip bunu defalarca tekrarlıyorsunuz. Kendinizi garantiye almak içinde yapay kızlık zarı kullanıyorsunuz. Çok iyi, inşallah o damlayan iki damla kan akıl olarak beyninize düşer.

Tamam, diyelim ki toplum baskısı yüzünden yaptın, peki içinde pişmanlık var mı? Muhtemelen bunu arıyorsan yok, ve sen işini garantiye almak için buradasın.

Zaten bizdeki bu şansla da karşımıza çıkan kız, elinde yapay kızlık zarının kolisi ile gelir. Nereden bileceksiniz? Hiç düşündünüz mü?, çok sevdiğiniz o kadınları daha önce kaç kişi sevdi mesela.

 

Bunu paylaşmak ister misin?
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn1Pin on Pinterest1Share on Tumblr1


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 votes, average: 3,71 out of 5)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir.

ڧ ZLine »

Arkamda bıraktığım herkesin A’$’na koyayım.”

5 thoughts on “Yapay kızlık zarı nedir? Nasıl yapılır?

  1. Ohaa ne kadar güzel, bak sen evlenene kadar istediğin kişiye ver hacı sıkıntı yok zaten 200 liraya yapay zarını veriyorlar. Hatta nasıl yap biliyor musun, her yeni ilişkide yapay zarı yaptır, her gelene kızlığımı sende bozdum de. Elbet birisiyle evlenirsin zaten.

    gülmekten öldüm 😀

  2. Ama bunu bir çoğumuz yapmak zorunda kalıyoruz insanların doğrumu yoksa yanlışmı olduğunu hemen anlıyamıyorsun bu kadar ön yargılı olmamalı insanlar bazı şeyleri unutmak için hiç olmamş gibi gizlememiz gerekiyor

  3. pisman oldum bunu saklamak için yollar arıyorum nasıl saklayabilirim ilerde evlenecem zaman çok korkuyom kafayı yiycem

  4. 200 liramı çin malıdır o diktirmek daha mantıklı geliyor bana yapay olanlar biraz tehlikeli gibi

Bir Cevap Yazın

Top