Buradasınız
Anasayfa > BLog > Zirveye tırmanmak sabır ister

Zirveye tırmanmak sabır ister

Her zaman kişisel gelişim kitaplarında karşılaştığımız bir şey bu. Kendimize güvenmek. Tabiki insan kolaylıkla kendine guvenebilir ama ilk önce elinde şunu yaptım diyebileceği birşey olmalıdır. işte şuan yaptığım şey bu. Zirveye tırmanmak için düzenli ve sabırlı bir çalışma. Artık burası bir günlük. Yapılanlardan daha çok iç savaş anlatılacak. Çünkü içimdeki kelimeler bitebilir. Yeni şeyleri takip etmekten sıkılabilirim ama içimdeki savaştan asla vazgeçmem.

Yıllarıdır böyle oldu. Şimdi ise bu işlemleri Seo için kullanacağım. Zirveye çıkmak için. Önceleri insanlar metroda otobüste neden birşeyler okur diyordum. Ve cevap olarak evde bilgisayar veya televizyondan vazgeçip kitap okumuyor derdim. Halada öyle düşünüyorum. Ama benim için herşey makale. Hayatım tamamen anlatmaktan ibaret. Gün gelecek herşeyi anlatmak için kullanacağım burayı. Seo uzmanı olarak bilinmek gerek artık. Küçük oyuncular arasından zirveye doğru koşmam gerek.

Bunları yaşarken kimse olmayacak biliyorum sadece yanımda Google olacak. Sadece o takip edecek.

Kendine şunu söyle, kimse en sondakine dikkat etmez. Çünkü kıskanılan her zaman zirvedir.

Hiç bir zaman ilk sayfaya yetinme, en iyisini iste. Hayat sana onu verecektir. Hayat salağı zaten böyle, çok çalışırsan hayat sana istediğini verir. Yalan dolan bu hayatın çok istediğimiz şeyleri durup dururken vermesi. Köpek gibi saatlerce çalışacaksın sonra verecek. Dumpper, bizim için bir kurtuluş ve amaç gibi oldu, çok çalışıp eninde sonunda bunu kazanmak için sürekli çalışacağız.

Çalışıyoruz, ve bakış açımızı sürekli sabit tutmaya çalışıyoruz. En çokta bu sorun oluyor biliyor musun?. Bir çok insanın yaşadığı farklı bakış açıları. Kimisi insanları severken kimisi hepsinin ağzına sıçacak kadar kin dolu.

Bunu paylaşmak ister misin?
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Share on Tumblr0


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir.

ڧ ZLine »

Arkamda bıraktığım herkesin A’$’na koyayım.”

2 thoughts on “Zirveye tırmanmak sabır ister

  1. gaza getirici bir yazı , insanın hemen siteleri açıp sıfırdan pür dikkat seo yapası gelio

Bir Cevap Yazın

Top