A101 22 Haziran 2017 Aktüel Ürünler

A101 22 Haziran Aktüel Ürünleri

A101 22 Haziran’da gelecek ürünleri ile yine beklentileri karşılayacak gibi. Her hafta bize yeni sürprizler ile karşılayarak evimiz için en uygun ürünleri getiren a101 bu haftada müthiş aktüel ürünleri ile bizi bizden alacak gibi duruyor.

Her zamanki gibi kısıtlı sayılarda sunulan ürünler pratik kullanıcılar için seçilmiş ürünler gibi duruyor.

Daha önce düşündüğümüz gibi son 8 haziran 15 haziranda olduğu gibi A101 22 haziran kataloğundada bir televizyona yer vermiştir. Bütçelerin en yüsekten düşüğe doğru geldiğini görmekteyiz. Vestel Venüs e2 cep telefonunun uygun fiyatı ile yine ön planda tutabiliriz. Okulun bitimi ile çocuklara hediye olarakta bisiklet unutulmamış.

A101 Elektronik Aktüel Ürünler

Her hafta olduğu gibi yine elektronik bir ürün ile karşımıza çıkan A101 Bu ürünü ile de ilgiyi toplamış gibi duruyor. Piyasa fiyatının çok çok altlarında sunulan bu ürünler En kaliteli ve özel koşullarda müşterilere sunulmakta olduğunuda hatırlatmak gerekiyor. Bir çok kişi elektronik alırken tereddüt etmektedir ama markalar bilindik olduğu sürece size sunulan kalite hiç bir zaman azalmayacaktır.

Ürün Listesi ve incelemesi

  • A101 Hı-Level 32″ Uydu Alıcılı HD Let TV – Duvara Askı Aparatı ile – 849 TL

Fiyatına bakıldığı zaman 82 ekran Led TV ler için ideal bir fiyat diyebiliriz.

  • A101 Vestel Venüs e2 Cep Telefonu
  • 26 Jant Bisiklet – 299 TL
  • Akülü Araba – 349 TL

Telefonun öncelikli özelliği aslında fiyatı. Teknik özelliklerine baktığımız zaman 5″ lik bir ekran 5MP ön ve arka kamera ile birlikte 1GB ram, 8GB Dahili hafıza görmekteyiz. Ortalama günümüzde seviye telefonların altına bir telefon demek zorundayız. Özellikleri daha önce akıllı telefon kullanmış birisine göre düşük gelecektir. Ama tuşlu telefondan akıllı telefona geçiş yapanlar için öğrenmekte yavaş olacağı için telefonun yavaşlığı sorun olmayacaktır. Orta seviye ve üst seviye kullanıcılar için önerilmez.

a101 22 Haziran 2017 tarihinde mağazalarından satın alabileceğiniz ürünler hakkında yorumlarınızı bu konu altında yapabilirsiniz. Böylelikle diğer kişiler daha çok fikir sahibi olacaklardır.

Ürünler en kısa zamanda listelenecektir. Diğer tüm aktüel ürünler için ziyaret edin.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

ڧ ZLine »
ڧ ZLine »
Ne tam anlamıyla alışabildim, nede kolay vazgeçebildim. Bana ne kadarını verdilerse o kadarıyla yaşamayı öğrendim. Bu meslek beni öldürecek sanırım.

Bir cevap yazın

error: Content is protected !!