A101 Aktüel

A101 Aktüel Ürünler Kataloğu

Mağazalar insanlar için alışveriş merkezleri ve iş yerleri hepsi bizim için bir şeyler satmak ve üretmek için oluşturulan düzenin bir parçası. Hepsi kademe kademe şekilde birisi diğerinden biraz daha pahalli sattığı zaman ticaret halkasına katılmış oluyor. Örnek mahalle bakkalları, locasyonuna göre fiyatları düzenliyorlar yaptıkları sadece iş yeri kiralayıp aracılık yapmak. Zor ve tehlikeli bir iş aslında uygun yeri bulamazsan yok olmak muhtemel. Benzinlikler hava limanları hepsi üretici fabrikaların üzerine komisyon koyarak satan reklamcıları aslında. Biz bu konudan farklı olarak a101 aktüel ürünlerinden bahsedeceğiz.

Her kategoride alışveriş yapılabilir diğer satış noktalarına göre çok daha uygun ve halkı düşünen bir oluşum,

A101 Aktüel katalogları

Aktüel ürünler belirli dönemlerde haftalık periyotlar ile indirim olarak sunulmaktadır. 81 ildeki bütün mağazalara gönderilmekte olan ürünler birçok kitleye hitap edecek ürün çeşitleri ile gelmektedir. Aktüel setleri genellikle elektronik ürünler ilgi odağı olmaktadır. Çünkü nereden bakarsanız bakın düşük kullanıcı kitlesi için uygun fiyatlara ürün bulmak gerçekten çok zor. Sadece aracında müzik dinlemek için kullanacak olan USB bellekler diğer yerlerde yüksek fiyatlar ile karşılaşırken A101 aktüel 2019‘de normal alışverişini yaparken alıyım ilerde lazım olur diyecek kadar basit fiyatlardadır diyebiliriz. Bunun için a101 2019 üzerinde yayınlanan indirimler her zaman diğer satış noktalarından daha iyidir bizim için.

A101 Aktüel 2019 Kataloğu

Her hafta düzenli şekilde gelen ürünleri ile bu katalogda sizin ilgi odağınız olacak gibi duruyor. Yine elektronik ürünleri ile birinci sayfasını doldurmuş ve televizyonunu eklemiş. Yeni yıl her a101 için gelecek ürünlerini daha bir dikkatli seçmesine yaramış gibi duruyor.

A101 Ürünleri kalitesi

A101 müşterilerinin genelinde olan soru aslında bu. Kalitesi nasıldır, bunun için ilk önce bilinç altında yıllardır oluşturulan ucuz mal kalitesizdir mantığından kurtulalım.

Eğer ben sadece bir vida açmak istiyorsam bir tornavida seti almam. Ona uygun olan torna vida benim işimi görecektir onu alırım. Veya matkap için duvar delmeyeceksem el tornavidasına takılan bir matkap ucu benim işimi görecektir. A101 aktüel ürünler’ de aslında tam bu şekilde çalışıyor. Eğer düşük güç gerektiren bir alet gerekiyorsa ve dışarda pahallı olarak görüyorsanız size ucuza vermektedir. Yani 5000 liralık bir hilti’yi size 200TLye vermeye çalışmıyor zaten. Bu açıdan bakarak kullanmanız ve incelememiz gerekir. Elektronik olaraktan bakıldığında marka bilinci ile bakmalısınız. Eğer Samsung’un bir ürünü varsa Samsung kalitesi var demektir Asus’un bir bilgisayarı geldiyse diğer Asus kalitesindedir gözü ile bakmalısınız. A101 Şikayet ve düşünce sayfası açılmıştır. Sizde a101 aktüel hakkındaki düşüncelerinizi diğer müşteriler ile paylaşarak yardımcı olabilir. Eleştiriler yapabilirsiniz.


Arda Tunahan
Arda Tunahan
Yazılım ve donanım hakkında her şey. Güncel bilgiler ile ziyaretçilere bilgi aktarmayı hedefliyoruz.

Bir cevap yazın

Buraya 10 kez yorum yapılmış “A101 Aktüel

  1. Hayaller Paris hayatlar bayburt modundayız. Büyük beklentiler ile aldığımız ürünler kalitesiz mi çıkıyor. Boşverin hayattan çok şey beklemek sizin suçunuz. Küçük şeyler bekleyin hayattan o zaman a101 ürünleri içinde gerçek mutluluğu bulursunuz

  2. A101 dışında başka marketlerin de broşürlerini ve indirimlerini paylaşacak mısınız acaba?

  3. a101 bir çok indirim yapan bir zincir grubu ürünleri güzel ve çeşitli indirimleri takip ederseniz güzel ürünlerle karşılaşırsınız.