A101 Aktuel

Adobe Illustrator CS5 Portable Full Tek Link indir

Adobe Illustrator CS5 gelişmiş bir vektörel çizim yazılımıdır. Grafiker ve tasarımcıların sıkça kullandığı programların başında gelir. Birçok firma ve şirket tarafından tercih edilen Adobe Illustrator; profesyonel çizim araçları, gerçek fırçalar, gelişmiş önizleme ve daha birçok özelliği barındırır. İndireceğiniz sürüm portable versiyon olup, flash belleklerinizde programı taşıyabilirsiniz.Kurulum gerektirmeden tek tıklama ile çalıştırabilirsiniz. Aşağıdaki linklerden, Portable illustrator indir


Link Düzeltilmiştir ve Portable İllustrator 151MB olarak yandexe upload edilmiştir. Bc.vc reklamı 5 sanye sonra görüntüledikten sonra indirme sayfasına geçiş yapabilirsiniz.

ڧ ZLine »
ڧ ZLine »
Ne tam anlamıyla alışabildim, nede kolay vazgeçebildim. Bana ne kadarını verdilerse o kadarıyla yaşamayı öğrendim. Bu meslek beni öldürecek sanırım.

Bir cevap yazın

Buraya 2 kez yorum yapılmış “Adobe Illustrator CS5 Portable Full Tek Link indir

  1. Programı indirdim ama çalıştırdığım zaman sadece illüstratör diye bir dosya oluşturuyor sonrası yok, yardımcı olursanız sevinirim…

    1. Portable şeklinde çalışan program zaten, ya masaüstüne kısayol atar yada direk açar. Oluşturan dosyaya tıklamayı deneyin bence.