After Effects Full indir Cracked v.13.8.1 – 2015.3

After Effects Full indir

After effects programı Adobe’ firmasının belkide en çok kullanılan programlarından birisidir diyebiliriz. İsmindende anlaşılacağı gibi videoları efekt verme programı diyebiliriz. Tabiki tamamen başlıca kendi videolarınızı animasyonlarınızı ve filmlerinizi de yapabilirsiniz.

Program bilginize göre değişen, bir çok kategoride işinize yarayacak bir programdır.

Ama bizim asıl anlatmak istediğimiz ve orta düzey kullanıcıların genellikle kullanma nedeni intro yapmaktır. Bununla ilgili hazır şablonları kullanarak nasıl intro yapılacağını yukarıdaki after effects konusu altındaki introlardan görebilir ve kendinize introlar hazırlamak için şablonları indirebilirsiniz.

After Effects intro yapmak

Normalde sıfırdan intro yapmak zahmetli bir iştir ve introların oluşturulması sırasında gerçektende güçlü makinalara ihtiyaç vardır. Render yapımında bilgisayarın performansına göre süre artmakta ve azalmaktadır. Sıfırdan yapmak yerine hazır şablonlar üzerine çalışmalar yapmak daha kolay olacaktır.

Bunun için gerekli olan after effects full programını indiriyoruz. Kurulum ve diğer düzenlemeler sonrasında menüde bulunan şablonlar içerisinden size uygun olanları seçerek intronuzu oluşturmaya başlayabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

ڧ ZLine »
ڧ ZLine »
Ne tam anlamıyla alışabildim, nede kolay vazgeçebildim. Bana ne kadarını verdilerse o kadarıyla yaşamayı öğrendim. Bu meslek beni öldürecek sanırım.

Bir cevap yazın