DUMPPER

The Easy Way to Find What You're Looking For!.

Backlink Fiyatları

Backlink Satın Al ve Yüksel

SEO için en etkili yöntemlerden biriside özgün makaleler kadar backlinklerdir. Ne kadar kaliteli bir backlinkiniz olursa yükselmeniz o kadar kolaylaşır. Çünkü backlinkler size referans olan insanlardır. Backlink satın alacağınız sitenin kalitesinin sizinkinden daha yüksek ve otoriter bir site olmasına dikkat ediniz. Çünkü size referans olacağınız bir sitenin sizden daha kötü bir site olması, sizi çöplük gibi gösterecektir.

Kaliteli Backlink Almak

Backlink almanın bir çok yöntemi vardır. İsterseniz başkalarının sitelerini ziyaret ederek backlink alabilirsiniz istersenizde backlink satın al hizmetimizi kullanarak sitenize daha kaliteli backlink sağlayabilirsiniz. Biz yinede kolay backlink alabileceğiniz yöntemleri anlatalım.

Yorum yaparak backlink almak

Genellikle wordpress tabanlı sitelerde konu yorumları açıktır ve isim kısmına anahtar kelimelerinizi yazarak backlink sahibi olabilirsiniz. Yorumlardaki backlinklere onay verilmesi site sahiplerine göre değişmektedir. Çünkü sizin için backlink sağlıyor olsada site için dış link’tir. Bu yöntem ile 10 yorumdan 2 veya 3 yorumda linklere onay almanız mümkündür.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.