DUMPPER

The Easy Way to Find What You're Looking For!.

Başakşehir Psikolog Hizmetleri

Psikolog Nedir?

Hayatımızda büyük sorunlar yaşadığımız dönemler olmuştur. Küçük değişimler hayatımızda büyük boşluklar açabilir. Bu çocukluk dönemlerinde de olabilir yetişkin bir bireyken de. Başakşehir psikolog, size bu dönemde en iyi desteği vermeyi hedeflemiş bir platform. Sorunlarınızı kolay şekilde anlayıp erken çözüme gitmeyi hedefleyen bir arkadaş düşünün.

Psikolojik sorunlar her zaman herkes tarafından yaşanan sorunlardır. Psikologlar sadece halüsinasyon gören insanlara destek vermezler. Bazen aile içi sorunlarınız içinde psikolog desteği almanız gerekebilir. Bu dönemlerden en az zarar ve psikolojik rahatsızlık çekmeden kurtulmanın yollarını bulmanız gerekecek. En etkili ve bilimsel yöntemler ile sorunlarınızın üstesinden gelmenize yardımcı olacak dostlarınız var artık.

Başakşehir Psikolog Fiyatları

Fiyatlar kişilerin sorunlarına göre değişmektedir. Bunun için net bir fiyat vermek mümkün değildir ama seans standart ücretleri 100 ile 300 tl arasında değişmektedir. Bu konu ile ilgili yönetici ile iletişim kurabilir en iyi psikolog önerilerinden yararlanabilirsiniz. Psikolog fiyatları için detaylı bilgileri en iyi şekilde aktarmaya devam edeceğiz.

Başakşehir Psikolog Desteği

Uykularımızı kaçıran sorunlarınız mı var? bu konuda size yardımcı olacak birilerini tanıyorum. Özellikle günümüz teknolojisi ikili iletişimleri öldürmüş durumda. Yalnızlık psikolojik bozuklukların temelinede dayanmaktadır. Artık kimse kimseyle konuşmuyor, size nasıl olduğunuzu gerçekten soran insanlar var mı? Benim hiç olmadı.

Psikologlar verdikleri desteği sizi anlamak, sorunlarınıza ulaşmak ve onları size en az derecede zarar vererek kurtarmak şeklindedir. Verilen destekler sizin yaşadığınız sorunları tam olarak anlamak ile alakalıdır.

Nasıl sorunlar yaşadınız, ne oldu size? Sevgilinizden ayrıldıktan sonra psikolojik sorunlar mı yaşadınız. Çok sevdiğiniz kişi evlendikten sonra hiç tanımadığınız bir insana mı dönüştü?

Danışmanlık hizmetleri psikologların size verdikleri yol haritalarıdır. Size bundan sonraki hayatınızda nasıl yaşarsanız diğer insanlar üzerinizdeki etkinizi, yada onların sizin üzerinizdeki etkisini düzenleyebileceğinizi anlatırlar. Bunu nasıl yapacağınızı öğretirler. Başakşehir psikolog, size en verimli desteği vermek için uzman ekibi ile en etkili şekilde çalışıyor.

Verimli ve Kalıcı Çözümler

Psikolojik sorunların temelinde genellikle terapi bırakmak vardır, bir çok psikolojik dürtü bunu sizin kendi kendinize yalnız kalarak atlatabileceğiniz hissini yaratacaktır. Bunu sen atlatabilirsin, sen çok güçlü birisisin. Bunu sen kimseye ihtiyacın olmadan başarabilirsin seslerini kafanızda duyacaksınız.

Peki bunu özgüveniniz mi söylüyor, yoksa sadece sorunlarınızın başgösterdiği yeni bir kademe psikolojik sorunlara mı adım atıyorsunuz.

Yardım bazen dışarıdan alınması gereklidir, sizi o düştüğünüz çukurdan çekip çıkaracak insanlar gereklidir. Tırmanmaya çalışmak sizi yoracaktır. Sizi daha terine çekecektir. Çok geç olduktan sonra, geç kaldıktan sonra savaşmak mı amacın?

Bitmiş bir savaşta kazanmayı mı hedefleyeceksin? Hadi bir psikolog‘dan destek al.

. . .

BUNDAN SONRASINI OKUMANA GEREK YOK

. . .

Geceleri uykuların kaçtımı hiç, ne için yaşadığını bilmeden bir boşluk içinde yaşadın mı yada. Karanlık odada nereye koşacağını bilmeden uzak uzak yerleri düşündünmü. Ben büyük bir gençlik dönemimi böyle geçirdim, karanlık odamda koltukta bana çaresizce bakan çocuğa hiç bir şey söyleyemeden yıllarca bekledim. Kayboldum, borderline kişilik bozukluğu yaşadığımı düşündüm. Asosyallik ile karmaşık bir çok kayıp yaşadım. Benden bir çok şeyi aldılar ve bir çok boş şey verdiler yerine. Bana yazma yeteneği verdiler ve yalan söyleyememek.

Bu kişi karmaşa içerisinde psikolojik sorunlardan başka ne getirirdiki. Bir çok psikolog ile konuştum, rehberlik öğretmenlerim ile okul içi destek bulmaya çalıştık. Onlar beni sabahları ölüm hissinden ve geceleri uykusuzluktan kurtarmaya çalıştılar. Psikolojik binlerce sorunu olan ben yıllar boyunca o koltukta mahkummu olacaktım. Birde biliyorsunuz ilaç kullanmak çok daha sıkıntılı bir durum. Fişlenecektik, askerlik dönemim vs hep o ilaçlar peşimi bırakmayacaktı.

Başakşehir psikolog, diye bir şey ürettim, savaş sanatı gibi Avcı Çukuru ve BeynSoft gibi. Sadece bana bahşedilmiş yetenekler ile savaştığım. Neyi nereye koyacağımı sadece benim bildiğim ve üstün yetenekler ile koruduğum bir yer. Burada bir çok insanın kendisini bulması için psikologlara hayal kapıları‘nı açtığı bir operasyon merkezi olması gerekliydi. Burada insanlar kendilerini bulacaklar ve ben daha hızlı yazmayı daha verimli savaşlar içinde olmayı öğrenecektim. Burası benim dünya olacaktı. Burada benim savaşlarım sonuçlanacak ve sonsuz silahlar ile dahada güçlenecektim. Peki nasıl kullanacaktım bu silahları.

Başakşehir Çocuk Psikoloğu Yani Pedagog Hakkında ki makalemizi okudun mu. Okumadıysan hadi kırmızıya tıkla.

Leave a Reply

Your email address will not be published.