Bc.vc Ödeme Kanıtı | Ödeme yapıyor mu?

BC.VC Ödeme Yapıyor mu?

Bc.vc link kısaltma ve reklam platformu olarak bilinen site veya sistem siz nasıl bilmek isterseniz bir çok kişi tarafından dolandırıcılık sitesi olarak makaleler yazılıyor ve saçma sapan yorumlarla ilerliyor. Karalama kampanyası seviyesinde bile olabileceğini düşündüğümüz o kadar çok fazla derede oluyor ki anlatamam. Bc.vc sitesinin belirli bir politikası var. Bu politikayı hile ve başka şekillerde yöntemlerle ihlal ederek haksız kazanç elde ederseniz tabi ki banlanırsınız. Normal kullanıcılar için sorunsuz ödeme yapılmaktadır. Bc.vc ödeme kanıtı aşağıdaki görsellerdedir.

Burada yapmak istediğim şey siteyi savunmak değil, tabiki sistemin gelir oranı çok düşük ama sonuçta yıllardır çalıştığım ve düzenli olarak ödeme aldığım bir platformu anlatmam çok doğal. Yaklaşık olarak 2014  yılının 8 veya 9. ayından itibaren link kısaltmaya başladım ve ilk ödememi 2014-11-21 tarihinde almışım. Ve ödeme kanıtları ekran görüntüleri aşağıdaki gibidir. Hala dumpper indirme linkleri bc.vc linkleri ile kısaltılmaktadır. Ödemeler belirli olarak günde 0.80$ ve 1$ aralarında değişmekedir.

Fark ederseniz internette banlanmış ve ödeme alamamış bir çok kişi kısa bir zamanda çok fazla para kazanmış oluyorlar. Bunun nedeni olarak açıklamaları sadece kazandım vermedi dolandırıcı diyorlar. Dolandırıcı dediğimiz kişiler hala facebook sayfalarında şike kupon satan insanlardır bence biraz onlarla uğraşmalısınız.

Bc.vc üye olabilirsiniz.

Bc.vc Ödeme Kanıtı Görsel

Bu dönem içindeki çalışmalardan toplamda 687$ kazanılmış ve sorunsuz şekilde alınmıştır. Ödemeler yapılmaktadır, az kazandırabilir veya başka bir sorun olabilir ama bu durumu dolandırıcılık olarak internet dökümanların da yer edindirmek hoş bir şey değildir.

Daha önce bv.vc hakkında yazdıklarımız.

Bc.vc Link kısaltma sistemi bir çok kişi tarafından bilinen ve en kolay para kazanma yöntemlerinden birisidir. Gelir oranları tablosuna bakıldığı zaman geliri düşüktür. 1000 tekil hite 5$ ödeme vermektedir. Kısaca şöyle anlatılabilir.

bc.vc adresinde üyeliğiniz ile kısalttığınızda size “https://bc.vc/ROI76x”  şeklinde bir link veriliyor. Bu link bizim site yolumuzu belirlerken siteler arasına 5 saniyelik bir reklam koyuyor  ve reklam geç butonu ile istenilen adrese ulaşılıyor. Proğram indirme, torrent siteleri , doküman paylaşımı , mp3 indirme tarzında sitelerde indirme çoğunluğundan dolayı kazancın arttığı bariz gözükmektedir. Tekil bir ziyaretçi girdiğinde ortalama 5 link kullanırsa girecek 500 kullanıcı size 2500 kısaltılmış tekil hit kazandıracaktır. Düz mantıkla 12.5$ olacaktır. Site hakkındaki bc.vc ödeme kanıtı görsellerini yukarıda bulabilirsiniz. Kesin rakamlar olmasa da bu şekilde ilerlemektedir.

Sahte hitler anlaşılır ve tekil hit tıklamalarını “2000” gözükse bile kazancınız 0.0$ olabilir ve bir süre sonra hesabınız banlanır.

Bc.vc fikrinize göre uygunluk gösterir . Yani eğer bir mp3 siteniz varsa bir sanatçının tüm albümünü tek bir partta toplayarak sunarsanız tek bir tekil hit kazanırsınız. Ama 10 parçanın 10 ayrı kısaltılmış link şeklinde indirme imkanı sunarsanız 10 tekil hit sahibi olursunuz. Ve kullanıcınızı tüm albümü indirme zahmetinden kurtarabilirsiniz. Sanırım anlatmak istediğim için bu örnek yeterlidir.

Bir çok yerde aktif çalışmanıza yardımcı olur. Nerde tıklandığı önemli değildir. İsteseniz facebook ta arkadaşlarınıza göndererek hit kazanın. Yine fikirler türetilerek bir çok şekilde kullanabilirsiniz tamamen sizin çalışma ve site içeriğinize kalmıştır.

Ödemler 10$ olduğunda her hafta Cuma günleri banka hesaplarına yatırılmaktadır. Cuma sabahı bakiyeniz 10$ veya üstünde ise öğlen saatlerinde ödemeler yapılmaktadır. Örneğin 9 dolarda katılmışsanız ödeme yapılmaz ve bir sonraki Cuma toplam bakiyeniz ne kadarsa mesela 9 dolarda bir sonraki hafta kazanmışsanız ödemeniz 18$ olarak yapılacaktır.

Referans sistemi ile de ek kazanç elde edebilirsiniz. Eğer referans üyeniz 10$ kazanmışsa bc.vc size 1$ referans bakiyesi eklemektedir ve ödemelerle yapılmaktadır.

Referans linkli ile üye olan arkadaşlara daha deyatlı açıklama ve fikirlerinde yardımcı olunacaktır. Sorularınıza daha net cevaplar alabilirsiniz. Bc.vc üye kodunuzla yorum yaparak iletişim adresi belirterek ulaşılmasını istemeniz yeterlidir.

Merhaba arkadaşlar, hepimizin hedefi olan netten ek gelir hevesi hakkında bilginiz olsun diye biraz bilgi vermek istedim detaylı olarak.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...

ڧ ZLine »
ڧ ZLine »
Ne tam anlamıyla alışabildim, nede kolay vazgeçebildim. Bana ne kadarını verdilerse o kadarıyla yaşamayı öğrendim. Bu meslek beni öldürecek sanırım.

Bir cevap yazın

Buraya 11 kez yorum yapılmış “Bc.vc Ödeme Kanıtı | Ödeme yapıyor mu?

 1. Yazinizi okudum gayet iyi yazmissiniz fakat benim kafama birsey takildi. Ziraat bankasina odeme yapiyor mu?

  1. Evet yapıyor, Paypal kapandıktan sonra yaklaşık 1 yıl boyunca ve hâla ziraat bankası ile ödeme almaktayım.

   1. Şimdi bro 10dolar kazandım diyelim dolar olarakmı yatıroyolar yoksa tl ye ceviripmi tl ye cevirince 10 dolara ne kadar veriyolar

    1. Dolar yükseldiği dönemlerde sabitleme yapıyorlardı, ortalama 1 Dolar 3 TL sabitleyerek ödemelere devam ediyorlardı yani en son. Muhtemelen şimdide öyle yapıyorlardır son durum hakkında detay bilmiyorum.

     1. IBAN Numaranız TL Hesaba mı ait ? Yani ödeme dolar cinsi mi transfer ediliyor yoksa TL olarakmı transfer ediliyor ?

     2. TL Hesabı, kazanılan bakiyeniz 10$ geçtikten sonra TL çevirilerek TL hesabınıza gönderiliyor. Yani bu günki kuru varsayarsak 10$ kazancınız TL hesabınıza 55TL olarak yatacak.

 2. Bende iki defa aldım ödemeyi cuma günleri 10 doları geçince sorunsuz yapıyorlar biraz az kazandırıyor ama orası gerçek hile yapmazsanız ödemeyi yapıyorlar

 3. Biz bc.vc ile ödemeleri 10$ limiti yüzünden bıraktık sitemiz daha yeni olduğu için çok hit gelmiyordu toplanmıyordu kolay kolay ama daha düşük olsa 5 falan en azından daha çok kazanmak için şevk olurdu olmadı

 4. Ben uzun zaman önce çalışmıştım ama bu kadar kazanç olmuyordu günde 10 15 tık olduğu için sanırım hiç bir kazanç olmamıştı sonra link kısaltmaları bıraktım demek ki damlaya damlaya göl oluyormuş. iyi kazançlar