DUMPPER

The Easy Way to Find What You're Looking For!.

Çorum Web Tasarım & Kurumsal Hizmetler

Çorum Web Tasarım

Web siteleri bizim internetteki yüzümüzdür. Her gün her saat bizi anlatırlar. Siz uyusanız bile sizin için çalışırlar. Kurumsal kimliğin oluşturulması ve E-ticarete başlamak için en temel isteklerden birisidir internet siteleri. Sizi tanımaları kim olduğunuzu özellikle kendinize biz kimiz diye sorduğunuzda aldığınız cevabı merak ederler. Peki siz? kendinizden nasıl bahsedersiniz?

Kurumsal Web Tasarım

Çorum merkezli olarak bir çok firmanın henüz internet sitelerine önem vermediğini biliyoruz. Bu firmalar genellikle yüz yüze görüşmeden yana olduklarını anlayabiliriz. Ama unutmayın ki insanlar sadece internet sitelerini sizi tanımak içinde kullanmazlar. Bazen sizi bulmak için de kullanırlar. Hatta bazı şeyleri telefonda anlatmaktansa , bu konu web sitemizde resimli olarak anlatılmıştır, inceleyebilirsiniz. demek müşterinizin size bakışını tamamen değiştirecek ve profesyonelliğin farkına varacaktır. Bunun için öncelik vermeniz gereken şeylerin başında gelmektedir. Çorum web tasarım çalışmalarında kullanılan yılların tecrübeleri sunulan hizmetlerimizdendir. Sizi en güzel şekilde tanıtmak tabi ki bizim görevimizdir.

Mobil Uyumlu Web Tasarım (Responsive Tasarım)

Her an ve her cihazdan tam olarak net görüntülenmek istermisiniz. Siteniz telefondan bakıldığında müşterilerinize eziyet olmaktadır. Küçültmeler ve büyütmeler gereklidir. Ama sizin için tasarladığımız web tasarım şablonlarda hiç bir zaman bozulma olmadan mükemmel uyum halinde çalışmaktadır.

İsterseniz tabletten, isterseniz mobil cihazlardan isterseniz dev ekranlardan görüntüleyin. Her zaman sizi net şekilde görecekler.

Çorum Web Site Tasarımında Yenilikler.

Daha önce karşılaştığımız en büyük ön yargılardan birisi web site taban sorunudur. Web tasarım tabanları bazen büyük kodlamalarla bazende hazır şablonlar dönüştürülerek yapılmaktadır. Eğer bir web sitesine 10.000 TL gibi fiyatlar vermiyorsanız onun sizin için özel yapıldığını düşünmeyin. Sadece hazır bir şablon sizin için düzenlenmiştir.

Ama bize göre web tasarım tamamen kodlamadan oluşmamaktadır. Neyi nereye koyacağınızı bilmeniz önemlidir. Biz size bu hizmeti veriyoruz. Farklı görsel seçenekler ile siteniz diğerlerinden çok farklı ve seo destekleri ile zirveye yakın olacaktır. Sizde Çorum Web Tasarım çalışmaları için bizimle iletişime geçin.

En Uygun Fiyat Garantisi

Her başarılı işletmenin diğerlerinden farklılığını göstermesi gereklidir. Günümüzün teknolojisi artık kargo şirketleri kredi kartları vs derken E ticarete tamamen alışmış şekildedir. En azından işletmelerin daha bulunabilir olması için internet sitesi gerekmektedir. Çorum Web Tasarım olarak en yeni nesil cihazlara uyumlu şekilde web sitenizi tasarlıyoruz ve diğerlerinden farkınızı ortaya koymanızı en uygun fiyatlar karşılığında sunuyoruz. Binlerce lira ödemenize gerek kalmadan dinamik web sitenize kavuşabilir hatta SEO uyumlu temalarımız ile kolaylıkla ilk sıralara çıkabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.