Diyarbakır Kiralık Daire

Diyarbakır Emlak Fiyatlarında Büyük İndirim

Bir çok kişinin hayalidir başını sokacak bir evi olması, mutlu bir yuvası olması. Hayallerimizi süsleyen bu evleri almakta tabi ki her zaman yine hayal olarak kalıyor. Ama Diyarbakır Emlak bu soruna bir kolaylık getirmek için çalışmalar yapıyorlar. Müşterilerinin kolay şekilde ev sahibi olabilmeleri için müşterileri ile anlaşarak ve genel emlak toplulukları olarak Diyarbakır kiralık daire indirim yapmak için anlaşmalara başladılar. Böylece kiracılar ev kiralarından artırdıkları ile ev satın almak için kullanacakları birikimi dahada arttıracakları düşüncesindeler. Tabi ki bu durum ev sahipleri tarafından pekte hoş karşılanmayacak.

Ev sahipleri bu durumda kendi gelirlerinin düşeceği gerekçesi ve bir süre sonra kiracının çıkarak kiracı bulmakta zorluk çekeceklerini biliyorlar. Ve herkes ev sahibi olduğunda bu durum fazla evi olanlar için zor bir durum olacaktır.  Tabi ki Diyarbakır için öğrencilerin ev kiralamaları ev sahiplerinin bu düşüncelerini biraz rahatlatacaktır.

Diyarbakır’da Kiralık Daire Fiyatları

Ortalama fiyatları mahalle ve semtlere göre belirlemek doğru olacaktır. Bina yaşlarına ve bulundukları konum kira bedellerini büyük ölçüde etkilemektedir. Özellikle üniversite civarındaki kiralık daireler öğrencilerin talepleri nedeniyle yüksek fiyatlardadır diyebiliriz.

Genellikle uygun fiyatlı kiralıklar orta seviye dediğimiz ailelerin tercihi durumundadır. Bu mantıkla baktığımız zaman öğrenciler babasının parasını harcadıkları için kiraya pek takmıyorlar. Ama aile öylemi, eve ekmek götürecek. Nereden masraf azalsa kârdır.

Bu ara evlere çok taktık kafayı. Gaziantep daire fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz ve ev seçerken nelere dikkat etmek gerektiğini öğrenebilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

ڧ ZLine »
ڧ ZLine »
Ne tam anlamıyla alışabildim, nede kolay vazgeçebildim. Bana ne kadarını verdilerse o kadarıyla yaşamayı öğrendim. Bu meslek beni öldürecek sanırım.

Bir cevap yazın

error: Content is protected !!