Döner Bayiliği Veren Firmalar Nelerdir?

.

İş Fikirleri » 19 July 2019

Ülkemizde birden fazla döner bayiliği veren firmalar mevcuttur. Döner bayiliği veren firmalar, kendi içerisinde 6’ya ayrılır.

  1. Hot Döner Firması
  2. İsos Döner Firması
  3. Usta Dönerci Döner Firması
  4. Baba Döner Döner Firması
  5. Oba Döner Döner Firması
  6. Osmanlı Döner Döner Firması

1) Hot Döner Firması

Hot döner firması, Hatay da hizmet vermeye başlamış olan ve döner bayiliği veren bir firmadır. Hot döner firması, en az 150 bin TL yatırım ile döner bayiliği verecektir. Hot döner firması, reklam ücreti talep etmez.

2) İsos Döner Firması

İsos döner firması, Hatay da hizmet vermeye başlamış olan ve döner bayiliği veren bir gıda firmasıdır. İsos döner firması asgari, 200.000 TL yatırım ile döner bayiliği verecektir. İsos döner firması, reklam, eğitim ve pazarlama ücreti olarak sadece %1 ile %4 arasında bir ücret talep eder.

3) Usta Dönerci Döner Firması

Usta Dönerci döner firması, Marmara bölgesinde hizmet vermeye başlayan ve döner bayiliği veren bir gıda firmasıdır. Usta Dönerci döner firması minimum 300.000 TL yatırım ile döner bayiliği verecektir. Usta Dönerci döner firması, işletmenin aylık net kazancından %10 oranında bir ücret talep eder.

4) Baba Döner Döner Firması

Baba Döner döner firması, İstanbul da hizmet vermeye başlamıştır ve döner bayiliği veren bir firmadır. Baba Döner döner firması, minimum 70.000 TL yatırım ile döner bayiliği verecektir. Baba Döner döner firması, reklam ücreti talep etmez.

5) Oba Döner Döner Firması

Oba Döner döner firması, Marmara bölgesinde hizmetlerine başlamış olan ve döner bayiliği veren bir firmadır. Oba Döner döner firması asgari 85.000 TL yatırım ile döner bayiliği verecektir. Oba Döner döner firması, reklamdan ve işletmenin aylık ve yıllık olarak net kazancından ücret talep etmez.

6) Osmanlı Döner Döner Firması

Osmanlı Döner döner firması, İstanbul da hizmet vermeye başlamış olan ve döner bayiliği veren bir firmadır. Osmanlı Döner döner firması, en az 150 bin TL yatırım ile döner bayiliği verecektir. Osmanlı Döner döner firması, reklamdan ve işletmenin net kazancından hiçbir ücret talep etmez.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *