Hakkımızda

dumpper.net (Bundan sonra Dumpper olarak anılacak) temel olarak bilgi paylaşımı ve yararlı bilgilerin ziyaretçiler ile buluşmasını hedeflemiş, bir çok çöp bilgidense yararlı ve etkili bir kaç konu üzerine önem vermiş bir blog platformudur.

Temel olarak yöntem ve SEO terimlerinin bütünleşmiş halini sunan yorumlar ile desteklenen ve ilgi odağı olarak Dumpper programı ile varlığını devam ettiren Avcı Çukuru’nun en temel projesi ve daimi üyesi olarak kalmıştır.

Avcı Çukuru neredeyse kazancının %90’ını karşılayan dumpper sayesine diğer projelerin yaşama ve gelişme imkanı bulunmuştur. Etkili ve istikrarlı çalışmalarımız sonrasında kalıcı olarak bir çok savaşı kazandık ve tel elde dağıtımını devam ettirdik.  Aynı zamanda diğer projeler içinde özel yöntemlerimiz ile başarıyı bölüşmeyi hedefledik.

. . .

Bizim tercih ettiğimiz kelimelerde tek rakibimiz sadece biz olabiliriz.

. . .

Dumpper’ın kalıcı olabilmesi ve daha da yükselebilmesi için sürekli aktiflik ve sürekli değişken bir karakterler ile yenilikçi mantıkla yönetilmektedir. Belirli sabit fikirler dışında anlık kararlar ile adımlar atılarak bu güne kadar başarı sağlanmıştır. Bu sektör ve çalışma planı hakkında hiç bir fikri olmayan insanların önerilerine ve düşüncelerine önem vermemek gibi huylarımızda vardır.

ڧ ZLine »
ڧ ZLine »
Ne tam anlamıyla alışabildim, nede kolay vazgeçebildim. Bana ne kadarını verdilerse o kadarıyla yaşamayı öğrendim. Bu meslek beni öldürecek sanırım.

Bir cevap yazın