İletişim

Hayatımızın çoğu saçma sapan işler peşinde koşmakla geçti, aslına bakarsanız hâla saçma sapan işlerin başındayım. Tabi ki bize bu bakış açısını sunanda hep toplum yargısı oldu. İlk zamanlarda bizim hayatımızın seçimini yaptığımız konusunda inandırdılar. Teknoloji gelişiyor dediler, bizim gelişmemiz için hiç bir şey yapmadılar. Okul var işte okuyun dediler, okumakla kim bir yerlere gelmişki zaten. Sonra girişimcilik mantığına sahip insanlara baktım. Hepsinde başarı zirvesinden önce hep bir toplum sıkıntısı yaşanmış. Hepside topluma düşman olarak yetişmişler. Benim gibi, bizim gibi.

Bize ulaşmak çok kolay, Mail yok, Sosyal medya yok, Telefon veya çağrı cihazları yok. Bizim için sadece burası var. Yorum yapın.

Buradan hangi konularda iletişim kurabilirsiniz?

 • Paylaşım ihlali ve bildirimi.
 • Özlük hakları ihlali, genel yayına açık durumlar ihbarı.
 • Geçersiz yorum, paylaşım veya düzenleme isteği.
 • Paylaşım önerileri ve yol haritasına katkı.
 • Gönderimler ve link paylaşımları.
 • Veya başka saçma sapan şeyler.

Eğer uygun derecede önemliyse biz sizi buluruz. 

ڧ ZLine »
ڧ ZLine »
Ne tam anlamıyla alışabildim, nede kolay vazgeçebildim. Bana ne kadarını verdilerse o kadarıyla yaşamayı öğrendim. Bu meslek beni öldürecek sanırım.

Bir cevap yazın

Buraya 4 kez yorum yapılmış “İletişim

 1. bu programın hiç bir özelliği yok. süsten başka bir şey değil.
  Algoritmayı algılaması ve çözmek için sözlük arşivi tutması.
  indirirken de hep sözlük arşivini paylaşması gerekir

 2. {anahtar-kelime} anahtar kelimeler için özgün makale satın almak istiyorum. eğer seo çalışması yapıyorsanız anahtar teslimi çalışabiliriz. {telefon} buradan ulaşabilirsiniz..