Doktorya

İnstagram Şifre Kırma ve Yenileme!.

.

Technology » 20 Kasım 2019

Sosyal medya devi haline dönüşmüş olan instagram artık neredeyse herkesin kullandığı bir uygulama oldu ve kişisel hesaplardan ayrı bir şekilde sayfalar bile oluşturulmaya başlandı. Bir çok ünlü kişininde instagram hesaplarının çalınması instagram güvenliğine bir gölge düşürdü diyebiliriz. Ünlü veya çok takipçisi olan insanların hesaplarına instagram şifre kırma yapılarak çalınmaktadır. Bundan korunma yöntemleri ve nasıl yapılacağı hakkında bilgi vermek için buradayız!.

İnstagram hesabı çalınan durumlarda neler yapacağınızdan daha çok kişisel bir hesabınız varsa ilk önce bunu nasıl güvenliğe alabilirsiniz bunu söylememiz gerekli. Güvenlik önlemlerini düzgün bir şekilde alındığında instagram şifre kırma programlarından kolaylıkla korunabilirsiniz.

İki adım giriş sistemi ile cep telefonunuzu tanımladığınız zaman her giriş yapmak istediğinizde veya yabancı birisi giriş yapmak istediğinde direk olarak bildirim gelecektir.


  0

  Şeffaf Diş Teli Fiyatları

  Diş sorunlarının en büyükleri arasında olan ve bir çok kişinin sorunu olan çarpık ve eğik diş tedavisi düşünüldüğü kadar zor...

  0

  Ucuz implant Fiyatları

  İmplant dişler gün geçtikçe kullanımı artan kayıp dişler için kullanılan en etkili yöntem diyebiliriz. Çekilmiş veya düşmüş dişlerin yerine monte...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir