İnstagram takipçi arttırma

İnstagram Takipçisi Nasıl Arttırılır

Son yılların en popüler uygulaması haline gelmiş olan instagram anlık fotoğraf paylaşım platformu olarak hayatımıza girdikten sonra Facebook’un da satın alması ile artık neredeyse herkes tarafından kullanılmaya başlamıştır.

instagram takipçi platformu baz alınarak çalışan bir uygulama, emin değilim ama sanırım takipçi sınırı da bulunmuyor çünkü milyonlara ulaşan bir çok kullanıcı görmek mümkün

Bunun için bir çok kişi instagram hilesi de kullanmaktadır. Kolay yoldan bir sayıya ulaşmak bazı kaynak uygulamalar ile gayet basittir.

instagram takipçi arttırma için kullanılan bu uygulamaların farklı çalışma mantıkları vardır.

İnstagram Karşılıklı takip ile arttırma

Bir havuz sistemine katılarak karşılıklı olarak botlar yardımı ile hem takip edip hemde takipçi arttırabilirsiniz. Ücretsiz kullanıcıların bir çoğu bu havuz sistemi sayesinde takipçi sayısını arttırıyor.

Ama bu yöntem bir çok kişi tarafından sıkıntı olaraktan gözükür ve pişmanlık ile sonuçlanır. İnstagram Takipleri tekrar kaldırmakla uğraşırlar.

instagram Takipçi Satın Almak

Ücret verme durumu olan bir çok kişi bu hizmeti alıyor. Sadece takipçi artması bir çok kişi tarafından popülerlik izlenimini yaratır. Bu takiplerde organik ve bot olarak ayırılıyor. Organik aldığınızda zamanla takıl düşmeleri yaşanabilir ama beğeni ve gerçek kişilere ulaşım vardır. Fiyatları bot takiplere göre daha pahalıdır.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

ڧ ZLine »
ڧ ZLine »
Ne tam anlamıyla alışabildim, nede kolay vazgeçebildim. Bana ne kadarını verdilerse o kadarıyla yaşamayı öğrendim. Bu meslek beni öldürecek sanırım.

Bir cevap yazın

error: Content is protected !!