İstanbul Haberleri

İstanbul Son Dakika Haberleri

Artık bu işten gerçekten yoruldum, saçma sapan insanlar bir bok bilmeyen kafalar ve ben. SEO anarşi işte budur. Konuyla hiç alakası olmayan bir çok parçanın eninde sonunda gerçek bütüne ulaşmasıdır. İstanbul savaşların merkezi konumunda. Haberler ve büyük balıkların yaşadığı bir deniz. En son limit bilgilerin ve güncel son dakika haberleri akışında olan bir şehir. Haber kaynağının sonsuz olduğu denizlerle çevrili bir şehir. Nereden geldiği belli olmayan bir bir kişinin yaşadığı sektörü ile müthiş bir yer diyebiliriz. İstanbul haberleri için son dakika anlık haberlerle dolu olan bir platformdan bahsediyorum. Peki haber nedir?

İstanbul Gazete ve Habercilik Nedir?

Biz temelden gelen yazıcılarız. Neyi nasıl yazacağımız hedef kitlemize bağlıdır. Peki haber nasıl yazılır? İnsanlar haberleri okurken önemli olan sade bir dille olayı anlatırsın diye biliyoruz biz. Peki o zaman gazeteciler ve haber yazarları bu olayı neden bu kadar büyütüyor. Düşün istanbul haberlerinde bir yazı hazırlıyorsun. Birisi kesin birisini öldürmüştür, dolandırıcılık olmuştur yada İBB başkanı değişmiştir. Peki bunu kaç kişi ne kadar takip eder yada sen bir çalışmadan her şeyi nasıl beklersin. Ben ZLine, bu bedende yaratılmış olan son düşünce kırıntısı. Sizin gibi değilim. Bunu unutmak için buraya mı gönderildim. Sizin düşünceleriniz ve istekleriniz boş şeyler. Bu savaşta ben bir çelik ustasıyım ama insanlar benden tahta bir kılıç yapmamı istiyorlar ve çelikten sağlam olsun. Onuda geçtim koca bir orduya tek başıma bunu üreteceğim. Oldu mk, yine söylüyorum. Sabit fikirli ve kibirliyim, sizin fikir diyerek umut ettiklerinizi ben götümle yaparım. Ama sizde farklı bir şey var. Farklı bir güç, yıllardır buna önem vermemiştim. Artık bunu kendim yapıyorum. İstanbul haberleri en belirgin haliyle büyük bir arama kitlesine sahip olan bir kelime, ince bir detay belkide güçlü bir rakam ama sonuçta benimde işim savaşmak. Beğenilmeyen şeyi onurlandırmak.

SON Dakika İstanbul Haberleri

Ne kadar etkileyicidir değil mi, İstanbul’da en fazla son dakika ne olabilir düşündünüz mü. Kesin belediye başkanı istifa etmiştir. Bir yerde metrobüs kaza yapmıştır yada bir kamyonun tekerleği patlamıştır ve köprü kapalıdır. Bunlarla dolu bir yerel dünyadan bahsediyoruz. Ama hepsi boş biliyorsunuz, hepsi aynı kafayla üretilmiş boktan kafalar topluluğu. Zirveye çıkış kimsenin önem verdiği bir şey değil. Ve benim yerim orası. Orayı kazanmak için çalışıyorum. Artık bir çok şeyi bırakarak merkez odaklı olarak orada yerimi alacağım. İstanbul  fatihimi dersiniz. Hayır sınırı doldurdum saçmalıyorum bana bakmayın. Haberler benim umdumda değil. Son dakika gelişmeleri veya çok yüksek rekabetli büyük haber siteleri hayır. Hiç birisi kafayı yemiş bir şizofrenden daha güçlü değildir. Hepsinin iki satırlık canı var. Bana kazandıran şeyleri hedefliyorum artık. Artık burası benim dünyam ve ben bu savaşı kazanmak için buradayım.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

ڧ ZLine »
ڧ ZLine »
Ne tam anlamıyla alışabildim, nede kolay vazgeçebildim. Bana ne kadarını verdilerse o kadarıyla yaşamayı öğrendim. Bu meslek beni öldürecek sanırım.

Bir cevap yazın

error: Content is protected !!