Medyum Neleri Görebilir?

Medyum Nasıl Geleceği Görür?

Kahkaha atarak başlamak isterdim aslında ama çok çocukça gelir diye normal başlıyorum. Medyum kelimesi son zamanlarda sıkça duymaktan bıktığım kelimeler arasında. Artık facebook reklamları vermeye de başlamaları büyük bir özgüven diyebilirim. Ben büyücüyüm demenin adı medyum olmuş. Hayır ilgimi asıl çeken reklam vermesi de değil aslında. “Giden sevgiliniz geri getirilir, bağlanır.” diye reklam vermiş. Büyücülüğün bu kadarına pes dedim sonra ohaa dedim. Millet bu kadar bu işe yöneliyorsa ben buradan hit alırım dedim ve alacağım. Kafaya koydum belki reklamda alırım.

Tabi reklam alırsam medyum gerçekten geleceği görüyor falan yazarım, paranın gözü kör olsun neler yaptırıyor insana. Ama o zamana kadar kahrolsun medyumlar.

Medyum Büyüleri Nelerdir?

Ya olum birisi beni kessin artık ya, ölüceem artık böyle saçma şeyler yazmaktan. Bakın arkadaşlar bu çalışma yöntemi Anarşi SEO yöntemidir. Etkisini çok defa gördüm, yırtık dondan sıyrılan medyum gibi sıyrılıyorsunuz rakipleriniz arasından. Bu yöntemi nasıl yaparsınız biliyor musunuz, en iyi medyum’u sizin için bulacağım bekleyin az kaldı.

Kara Kader Büyüsü Nasıl Yapılır?

Çıldırıyorum beyler filmlerde gördüğüm şeyleri yazıyorum sürekli, Dabbe filmini izleyip izleyip bin kelime yaparım ben burayı. Sevmediğiniz bir insana büyü yapmak mı istiyorsunuz. Onun kaderini kötü olmasını mı istiyorsunuz. Allah onun belasını versin mi diyorsunuz. Sen iğrenç bir insansın o zaman, hatta iyyyyrençsin. Böyle şeyler iyilik getirmez, bunun için medyumlara gitmeye gerek yok iyi birisi olmaya çalışın.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

ڧ ZLine »
ڧ ZLine »
Ne tam anlamıyla alışabildim, nede kolay vazgeçebildim. Bana ne kadarını verdilerse o kadarıyla yaşamayı öğrendim. Bu meslek beni öldürecek sanırım.

Bir cevap yazın