Nasıl Hacker Olunur ?

Evet hacker olmak isteyen arkadaşlar
yazıya başlamadan önce siz değerli hacker olmak isteyen arkadaşlara bir uyarıda bulunmak istiyorum bu yazı beyaz şapkalı (iyi hacker) hacker olmak isteyen okuyucaları ilgilendirmiyor!
Bu yazı siyah şapkalı(kötü hacker) hacker olmayı anlatacağım. Bu yazıyı okuduğunuz zaman siyah şapkalı çok kötü bi hacker olacaksınız ve her şeyi hackleyebileceksiniz. Sizde siyah şapkalı hacker olup herkesi ve her şeyi hackleyebiliceksiniz. –MagicMushroom

3 Günde Nasıl Hacker Olunur?

Herkesin hayalidir aslında hacker olmak. Düşünsenize bilgisayar başında klavyenin tuşlarına basarak imkansızı başaran insanlar. Ayrı bir karizmaları var.

Hacker nasıl olunur sorusunu sizin için burada cevaplıyoruz.

Hacker’ı google’da nasıl hacker olunur diyerek aratarak olacağınızı pek sanmıyorum. Ama durun yinede bunu anlatacağım. Eminim hepiniz Who Am I filmini izlemişsinizdir. Yada MR Robot.

İşte sizi onlar gibi yapıcaz. Olum çok havalı olacaksınız lan, siteler hackleyeceksiniz ve binalarda atari oynayacaksınız.

Hadi kabul edin bunu izledikten sonra artık daha çok istiyorsunuz hacker olmayı, evet çünkü ayrı bir al benisi var. Çünkü gizlilik var adamlarda, bir gizem var. Mesela MR.Robotu ele alalım, kaç kişi kapüşon takmaya başladı siz biliyor musunuz?

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

ڧ ZLine »
ڧ ZLine »
Ne tam anlamıyla alışabildim, nede kolay vazgeçebildim. Bana ne kadarını verdilerse o kadarıyla yaşamayı öğrendim. Bu meslek beni öldürecek sanırım.

Bir cevap yazın

Buraya 4 kez yorum yapılmış “Nasıl Hacker Olunur ?

  1. Arkadaşlar gerçekten söylüyorum başınıza kendiniz iş açıyorsunuz , bu yazıyı okuyarak işe başlayan biri bu siteyi hackleye bilir dikkat

  2. Yazılım yazılım yazılım vakti zamaninda boş dersler yerine yazılım dersi verselerdi bu kadar geri kalmazdık

    1. Burak Yıldız
      Kardeşim çok haklısın avrupada ilk okulda çocuklara kodlama dersi veriyorlar bizde çocuğun istemeye istemeye gittiği resim müzik vb dersler veriliyor. Bizim o seviyelere gelmemiz için çok fırın ekmek yememiz lazım ama o fırınlara bizim ülkemizde hiç destek verilmediği için hiç bi gelişme yapamıyoruz.