Portable Adobe illustrator

Adobe portable illustrator gelişmiş bir vektörel çizim yazılımıdır. Grafiker ve tasarımcıların sıkça kullandığı programların başında gelir. Birçok firma ve şirket tarafından tercih edilen Adobe Illustrator; profesyonel çizim araçları, gerçek fırçalar, gelişmiş önizleme ve daha birçok özelliği barındırır. İndireceğiniz sürüm portable versiyon olup, flash belleklerinizde programı taşıyabilirsiniz.Kurulum gerektirmeden tek tıklama ile çalıştırabilirsiniz.

Kurulumsuz tek tıklama ile çalışan portable illustrator dosyası kuruluma göre daha küçüktür ve bütün işletim istemlerinde kolaylıkla çalışır. Parça dosyalar taşımak zorunda kalmazsınız ve uzun kurulum süresi beklemek zorunda kalmazsınız

  • Dosya Boyutu : 151MB
  • Dil : İngilizce
  • Format : Windows / Portable

 

İllustrator programını üstteki linklerden indirebilirsiniz. Tek tık kurulum olan portable program ile yaşadığınız sorun veya soru varsa yorum olarak durumunuzu açıklayınız.

 

Link Düzeltilmiştir ve Portable İllustrator 151MB olarak upload edilmiştir. Bc.vc reklamı 5 sanye sonra görüntüledikten sonra indirme sayfasına geçiş yapabilirsiniz.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

ڧ ZLine »
ڧ ZLine »
Ne tam anlamıyla alışabildim, nede kolay vazgeçebildim. Bana ne kadarını verdilerse o kadarıyla yaşamayı öğrendim. Bu meslek beni öldürecek sanırım.

Bir cevap yazın

Buraya 17 kez yorum yapılmış “Portable Adobe illustrator

  1. Kullanımı kolay bir program, teşekkürler cidden yazınız çok yardımcı oldu gerçekten de.

  2. Güzel ve faydalı bir paylaşım olmuş. Herşeyi indiriyorum. Herkese tavsiye ederim. Tekeşşürler.

  3. üstat harika programlar paylaşıyorsun teşekkürler basit ve kullanışlı bir program tavsiye ederim

  4. Bu programı duymuştum evet gerçekten çok kullanan var ve gerçekten kullanışlı bir program makalen güzel olmuş hocam.