PTT Kargo Takip

PTT Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Son zamanlarda diğer kargo şirketlerine nazaran daha uygun diyatlar ile gönderim yapan ve özellikle zarf posta çalışmalarında en iyi hizmeti veren PTT Kargo gönderi takibi çalışmalarını anlatma gereği duyduk. Bir çok kişinin zorlandığı bu durumu açıklığa kavuşturarak kullanıcıların gönderilerini daha kolay takip etmesini sağlayacağız. Aşağıdaki görselden PTT Kargo Takip sayfasına yönlendirileceksiniz. Burada yapmanız gerekenleri adım adım görsel altında anlattık.

  • Kargo teslimatı sırasında size verilmiş olan faturada veya döküman da “Barkod Numarası” kodu bulunmaktadır. Bunu sayfada bulunan kısıma yazın.
  • Güvenlik kodu her sorgulama için farklı üretilen bir koddur ve sizin robot mu yoksa insan mı olduğunuzu öğrenmek içindir. Bu kısıma orada gördüğünüz harf ve sayıları yazın.
  • Sorgula butonuna tıklayarak sorgulamayı başlatın.

Ptt kargo takip sorgulama hakkında yaşadığınız sorunları yorum olarak belirtebilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

ڧ ZLine »
ڧ ZLine »
Ne tam anlamıyla alışabildim, nede kolay vazgeçebildim. Bana ne kadarını verdilerse o kadarıyla yaşamayı öğrendim. Bu meslek beni öldürecek sanırım.

Bir cevap yazın

One thought on “PTT Kargo Takip

  1. Kargo takibi için gerekli yerleri iki saattir arıyorum nereyi yazarsan yazayım kargoyu göstermiyor yardım edin lütfen Facebook sayfamız varsa ekleyeyim çok önemli hemen bakmam gerek