A101 Aktuel
Buradasınız
Anasayfa > SEO > SEO Paravan blog oluşturma rehberi

SEO Paravan blog oluşturma rehberi

Paravan Blogların SEO Üzerindeki Etkisi

Sitelerimizin anahtar kelimelerde üst sıralara çıkabilmesi için önemli kaynakların en başında Özgün makaleler ve kaliteli backlinkler gelmektedir. Zaten özgün makale yazıyorsanız yapmanız gereken şey kaliteli backlink inşaası oluşturmaktır. Bunun için hizmet satın alabilirsiniz veya kendiniz kontrol etmek için daha sağlıklı bir ağ oluşturabilirsiniz. Tamamen kendi kontrolünüzde olması sizin için daha sağlıklı olacaktır. Paravan bloglar genellikle google tarafından benimsenmiş, kullanıcı yoğunluğu çok fazla olan sitelerde oluşturulan subdomain profillerdir. Bunlar bilindiği gibi blogger, wordpress, tumblr, blogcu gibi arttırabileceğiniz seçenekler vardır.

Paravan blogların SEO için etkili olmasındaki başlıca sebeplerden bazıları anahtar kelime üzerine backlink verebilmemizdir. Sosyal medya mecralarında sadece link paylaşımı yapabiliyorken paravan bloglar için kendi sitemizmiş gibi yükselme garantisi sağlayabiliriz. Bazen bazı konularda normal içerik sitelerinden daha üst sıralarda olduğunu da görmüşsünüzdür.

Bunun için paravan bloglarımızı belirli bir seviyeye taşımamız ve sonrasında backlinkler için kullanmamız yararlı olacaktır.

Nereden Paravan Bloglar Açabiliriz?

Blogger paravan blog açmak.

 

 

WordPress paravan blog açmak.

 

 

Tumblr paravan blog açmak.

 

 

ڧ ZLine »
ڧ ZLine »
“Arkamda bıraktığım herkesin A’$’na koyayım.”

Bir cevap yazın