DUMPPER

The Easy Way to Find What You're Looking For!.

Seo uyumlu makale nasıl yazılır ?

Özgün makalenin önemi

Sitenizin google’da ilk sayfaya çıkması için arama motorları tarafından düzenlenmiş bazı şeyler gereklidir. Bunların en başında her yerde duyacağınız “Özgün makale” gereklidir. Google veritabanında bulundurduğu bütün yazıları bir dizin olarak tutar ve daha önce eklendiğini gördüğü şeyi tekrarlamayı sevmez. Bunun için özgün makale yazarak kendinize yeni fikirler üretmelisiniz.  Makale yazmak için zamanınız yoksa, veya sektörünüz hakkında makale yazmak zor geliyorsa bunun için profesyonel destek alabilirsiniz.

SEO uyumlu makale yazmak ve yararları

Hedefimiz google’da ilk sayfaya çıkmaksa bunun için google ve botlarını anlamanız gereklidir. Botların nasıl çalıştığı ve seo için neleri etkili gördüğünü bilmemiz gerekli. Sonrasında makalelerimiz de bu yöntemleri kullanarak google aramalarında üst sıralara çıkabiliriz. Bunun için makalelerimizde seo için önemli düzenlemeleri yapmamız gereklidir. Tabiki makale içinde yapılan bu çalışmalar iç seo çalışmalarıdır. Sadece seo uyumlu makale yazmak yeterli olmayacaktır. Rakipleriniz kelimeniz için daha çok çalışıyorlar ise siz yine geride kalacaksınız. Bilinçli bir şekilde seo yapmalısınız yada bunun için profesyonel destek alabilirsiniz. Eğer seo makale yazamıyorsanız yada seo için etkili araçlar bulmak istiyorsanız menü’den makale satın al bölümünden size uygun bir hizmeti satın alarak seo çalışmalarınıza kolaylık sağlayabilirsiniz.

Özgün makale konusu bulmak

Makale yazarlarının en zorlandığı konulardan birisi bu diyebiliriz. Çünkü artık bir çok konuda bir çok haber ve makale yazılmış durumda yeni haberleri kendiniz bulabilir yada araştırarak bilgi artırabilirsiniz. Tavsiyede bulunmak gerekirse eğer girişimci bir insansanız her şeyi fırsata dönüştüre biliyorsunuz demektir. Bir film izlerken, bir klip izlerken bile değişik bir fikir uyanabilir sizde. Bir çok rakibiniz sadece bilgisayar başında bu savaşı yürütüyorken sizin onlardan farklı bir şekilde başka bir yerden yeni fikirler bulma ihtimaliniz çok büyüktür.

Sokakta yürüyün, parkta oturun, insanları izleyin bırakın dünya size fikir fısıldasın. Yada bunlarla uğraşmak istemiyorsanız bizden makale satın alın. Biz sizin yerinize izleriz 🙂

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.