Doktorya

Tanıtım Yazısı Fiyatları

.

İş Fikirleri » 21 Şubat 2017

Tanıtım Yazısı Nedir?

İnternet sitelerinin üst sıralara çıkabilmesi için reklamlara ve tanınma yollarına ihtiyaçları vardır. Bu tanınmalar günlük yaşamlarımızda olduğu gibi referans yollarıyla olmaktadır. Bu referans sistemine SEO dilinde backlink diyebiliriz. Backlink kazanmak için genellikle yorumlar tercih edilsede sağlıklı bir makale içinde sizin sitenizin adresi geçmesi bizim için daha doğru geliyor. Bunun için tanıtım yazısı çalışmalarında hizmet vermekteyiz.

Web sitelerinizin üst sıralara tırmanmasında yardımcı olacak makaleler ve tanıtım yazısı desteği sunuyoruz. Bu yöntemler sizi en zirvelere çıkaracak adımlardan bazılarıdır.

Özgün makalenin önemi

Sitenizin google’da ilk sayfaya çıkması için arama motorları tarafından düzenlenmiş bazı şeyler gereklidir. Bunların en başında her yerde duyacağınız “Özgün makale” gereklidir. Google veritabanında bulundurduğu bütün yazıları bir dizin olarak tutar ve daha önce eklendiğini gördüğü şeyi tekrarlamayı sevmez. Bunun için özgün makale yazarak kendinize yeni fikirler üretmelisiniz.  Makale yazmak için zamanınız yoksa, veya sektörünüz hakkında makale yazmak zor geliyorsa bunun için profesyonel destek alabilirsiniz.

SEO uyumlu makale yazmak ve yararları

Hedefimiz google’da ilk sayfaya çıkmaksa bunun için google ve botlarını anlamanız gereklidir. Botların nasıl çalıştığı ve seo için neleri etkili gördüğünü bilmemiz gerekli. Sonrasında makalelerimiz de bu yöntemleri kullanarak google aramalarında üst sıralara çıkabiliriz. Bunun için makalelerimizde seo için önemli düzenlemeleri yapmamız gereklidir. Tabiki makale içinde yapılan bu çalışmalar iç seo çalışmalarıdır. Sadece seo uyumlu makale yazmak yeterli olmayacaktır. Rakipleriniz kelimeniz için daha çok çalışıyorlar ise siz yine geride kalacaksınız. Bilinçli bir şekilde seo yapmalısınız yada bunun için profesyonel destek alabilirsiniz. Eğer seo makale yazamıyorsanız yada seo için etkili araçlar bulmak istiyorsanız menü’den makale satın al bölümünden size uygun bir hizmeti satın alarak seo çalışmalarınıza kolaylık sağlayabilirsiniz.


  0

  Şeffaf Diş Teli Fiyatları

  Diş sorunlarının en büyükleri arasında olan ve bir çok kişinin sorunu olan çarpık ve eğik diş tedavisi düşünüldüğü kadar zor...

  0

  Ucuz implant Fiyatları

  İmplant dişler gün geçtikçe kullanımı artan kayıp dişler için kullanılan en etkili yöntem diyebiliriz. Çekilmiş veya düşmüş dişlerin yerine monte...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir