Doktorya

TTNET Modem Şifresi Değiştirme

TTNET Modem Şifresi Değiştirme

TTnet ile gelen modemlerde genellikle isimler ve şifreler çok zordur. Büyük harf küçük harf ve işaretlerle tam güvenlikli bir şifre oluşturulmuştur. Bu şifre aslında kalması daha yararlıdır çünkü kötü niyetli insanların wifi şifrenizi kırmasını engellemektedir. Ama yinede wifi isminizi ve şifresini değiştirmek istiyorsanız TTNET’in özel yardım masası olan eğitimini konuya entegre ettik. Adımlarını inceleyerek gerekli bilgileri güncelleyebilirsiniz.

Eğer belirtilen menülerde sizin modeminizin modeli yoksa, diğer modellerle aynı mantık olduğu için adımları izlemeniz yeterlidir.

TTnet modem şifresi değiştirme ve wifi adını değiştirmek için chrome tarayıcısından açmanızı öneririz. Bu sayede yazıları daha iyi görebilir ve modem arayüzüne daha kolay ulaşabilirsiniz.

TTnet modem arayüzü ayarları

Modem arayüzü ayarları modemdeki değişikleri ve yetkilendirmeleri yapabileceğiniz bir paneldir. Bu paneli eğer bilginiz yoksa detaylı menüler altında pek dolaşmamanızı öneririz. Zira bu değişiklikler büyük hatalar doğurabilir ve dönülmesi zor bir yola girebilirsiniz. Modeminizi bozulur servise gider 1 hafta modemsiz internetsiz kalırsınız.

TTNET modem şifresi kırma

TTNEt modemlerin şifrelerini kırmak için en basit yöntem modeme reset atmaktık. Zaten TTnet modem kurulumu otomatik şekilde yapıldığı için kolaylıkla kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Eğer şifrenizi biliyorsanız yukarıdaki TTNet modem şifresi değiştirme eğitimini inceleyebilirsiniz.


İş Fikirleri, Style » 13 Ağustos 2017
  0

  Şeffaf Diş Teli Fiyatları

  Diş sorunlarının en büyükleri arasında olan ve bir çok kişinin sorunu olan çarpık ve eğik diş tedavisi düşünüldüğü kadar zor...

  0

  Ucuz implant Fiyatları

  İmplant dişler gün geçtikçe kullanımı artan kayıp dişler için kullanılan en etkili yöntem diyebiliriz. Çekilmiş veya düşmüş dişlerin yerine monte...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

.