Yedpa Su – Dikkat Suyunuz Geliyor.

Yedpa Su Nedir?

Aslında bende bilmiyorum su markasımıymış bir mahallemiymiş neymiş. Birileri burada toplanıp dükkanmı aşmış facebooktan bir arkadaşta yedpa su satınca ilk 10 sırayımı almış napmış. Öyle bir şeyler. Hayır su dediğin bilindik bir şey olur. Aranma hacmi olur bir şey olur. Makaleyi şeylerle doldurum. Al bir de küfür koyayım mk. Bu kadar alakasız bir siteye su makalesi koydunuzzya Allah size yedpa su versin.

Su Yedpa’dan sorulur

Su satışlarında bir ilk, susadınız mı? yedpa su diye google’da aratın ilk 10 sonuç sizi hep aynı kibirli arkadaşa çıkarıyor. Dağların doruğundan getirilen su ile içiniz ferahlasın. Ben ne kadar işsiz bir insanım allahım ibneliğine makale yazdırıyorlar bana. Dur bir su içeyim, bir su alabilirmiyim acaba, yedpa olsun please. hhahaha.

Neyse tamam uzatmıyorum. Kardeşim, aranma hacmi olmayan sitelerin üst sıralara çıkışı kolay olur, yorumda dediğim gibi rakibin yok. Kimse internete yedpa su ile alakalı makale yazmasa sen yazarsan gelip seni bulur.

35 000 sonuç çıkıyor anahtar kelimede. Onlarda yedpa dan geliyordur.

Ama tebrik ederim yinede özgüvenini sevdim, karşiiim.

En iyi hazır su markaları.

Erikli, Nestle kaynağa en yakın su markaları bunlar ve narinlik derecesi de en iyi olan bu markalardır. Sağlık açısından da erikli suyu 163. sırada iyi kalite su arıyorsanız bu Liste en sağlıklısı

Türkiye’de piyasada satılan en ünlü su markaları bile sınıfta kaldı.. Yapılan analizlerde en yüksek puanı fazla bilinmeyen su markaları alırken, çok satılan ünlü su markalarının en düşük puanları aldığı gözlerden kaçmadı..

Açıklanan firma sayısı 107 olduğuna dikkat çekilen açıklamada piyasada birçok ruhsatsız su dolaştığı belirtildi.

Analiz raporlarına göre olumsuz rapor alan sular tehlike saçıyor. İçerisinde bulunan yüksek seviyedeki nitrat ve kurşun çocuklarda zihinsel ve fiziksel gelişme bozukluklarına yol açıyor. yetişkinlerde ise yüksek tansiyon ve böbrek sorunlarına yol açabiliyor, yedpa su sizi bu konuda uyarıyor.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

ڧ ZLine »
ڧ ZLine »
Ne tam anlamıyla alışabildim, nede kolay vazgeçebildim. Bana ne kadarını verdilerse o kadarıyla yaşamayı öğrendim. Bu meslek beni öldürecek sanırım.

Bir cevap yazın