Yeni Hayat Başlangıç Öyküleri

Ben büyük bir denizde, su damlasıyım.

Küçük insanların büyük bir dünyada çırpınışından bahsedin onlara. Kurallara saygısı olmayan ama uymak zorunda olan, yıllar boyunca kendini aramış ama gittikçe kendi içindeki olanlarıda kaybetmiş olan benden bahsedin.

. . .

Kaç defa uyandım bilmiyorum yeniden başlamak düşüncesiyle sabahlara. Anlık dünyalar kurup kendime bir kaç gün içinde zeminlerin oluşturulması vs. Büyük hayaller kurmadan oluşturduğum dünyalarda savaşlar kazandım. Kazanmak için kurduğum kocaman dünyalarım oldu. Ne tam anlamıyla alışabildim, nede kolay vazgeçebildim. Bana ne kadarını verdilerse o kadarıyla yaşamayı öğrendim. Bu meslek beni öldürecek sanırım.

Burası benim denizim olacak belkide, kurduğum köprüleri taşıyacağım en temel yapılarımdan birisi. Avcı çukuru projesi olarak adlandırılabilmesi için hak etmen gerek. Bunu başardıktan sonra belkide herşey daha güzel olacaktır. Burada yeni bir masal yazarız. Büyük devin koruduğu, küçük bir ormanı büyük bir koruya çevirmenin öyküsü olur burası.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

ڧ ZLine »
ڧ ZLine »
Ne tam anlamıyla alışabildim, nede kolay vazgeçebildim. Bana ne kadarını verdilerse o kadarıyla yaşamayı öğrendim. Bu meslek beni öldürecek sanırım.

Bir cevap yazın